ברוכים הבאים לאתר !

תפריט ניווט
· תפריט ראשי
· דף הבית
· ארכיון כתבות
· הורדות
· קישורים
· פורומים
· סטטיסטיקות
· סקרים
· צור קשר
· תקנון
· חפשו אותנו בפייסבוקחפשו אותנו בפייסבוק

· חשבון המשתמש
· החשבון שלי
· שלח כתבה/מאמר
· יומן
· הודעות פרטיות
· רשימת חברים

· אפשרויות באתר
· הדפסת כתבות
· חיפוש
· ניהול

מי מחובר
יש כרגע, אורח(ים) ו, חבר(ים) שכרגע מחוברים לאתר.

שלום אורח/ת, באפשרותך להרשם בחינם על ידי לחיצה כאן

מערכת קהילות הפורומים באתר:
מועדון השחמט הרצליה

http://www.HerzliyaChessClub.com :: צפייה בנושא - "האימפריה הצהובה נפלה"
 שאלות ותשובותשאלות ותשובות   חיפושחיפוש   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   כרטיס אישיכרטיס אישי   התחברהתחבר 

"האימפריה הצהובה נפלה"

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    מפתח הפורומים -> דיון כללי
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
sk
משתמש ותיק

הצטרף בתאריך: 28/05/2007

הודעהנשלח: 22:45 ,27 05 2010, ה'    כותרת הודעה: "האימפריה הצהובה נפלה" תגובה עם ציטוט

הערב צפינו בדרמה היסטורית-הפועל גליל-גלבוע הדיחה את מכבי תל-אביב מהגמוניית הכדורסל,וזכתה באליפות המדינה.
אין אנו שמחים לאידם של המפסידים,אך מברכים את "המלכים החדשים"-הסתיימה תקופה-"מהפך" בכדורסל הישראלי.
לא נוכל לסיים מבלי לציין את תרומת השחמט לנצחון גלבוע-גליל-מאמן האלופה עודד קטש,הוא חובב שחמט מושבע ושחמטאי כשרוני,אשר שיחק בעבר במשחק סימולטני לאחמ"ים,שארגן מועדון הרצליה באחד מפסטיבליו לפני מספר שנים.
בנוסף קיבל קטש שעורי הדרכה בשחמט אצל רב-אמן אילן מנור.
"המלך מט-יחי המלך החדש,!!
ברכות!
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
hadari
משתמש ותיק

הצטרף בתאריך: 30/10/2008

הודעהנשלח: 23:03 ,27 05 2010, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

צר לי לאכזב או לצנן את ההתלהבות אבל כמו שאמר בזמנו הרמטכ"ל דאז דן חלוץ, מדובר ברעד קל בכנף. שום אימפריה לא נפלה, ההגמוניה של מכבי משוך תימשך, אני לא חושב ש"הסתיימה תקופה" ואני גם לא חושב שלמישהו יש בכלל ספק מי הקבוצה הכי טובה בארץ. בשביל זה החליטו על שיטת הפיינל פור, והתוצאה היא שקיבלנו למעשה שני מפעלים במתכונת גביע רק שעל אחד מהם מקבלים גביע ועל השני צלחת.

כל הכבוד לגליל/גלבוע, אבל אני לא חושב שההישג הספורטיבי הזה גדול ככל שיהיה הוא בר השוואה להישג המופלא של הקבוצה ב-93'.
חזור למעלה
avnerchess
משתמש ותיק

הצטרף בתאריך: 13/11/2009

הודעהנשלח: 23:09 ,27 05 2010, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

hadari כתב:
צר לי לאכזב או לצנן את ההתלהבות .......... שום אימפריה לא נפלה, ההגמוניה של מכבי משוך תימשך, אני לא חושב ש"הסתיימה תקופה" ואני גם לא חושב שלמישהו יש בכלל ספק מי הקבוצה הכי טובה בארץ.
כל הכבוד לגליל/גלבוע, אבל אני לא חושב שההישג הספורטיבי הזה גדול ככל שיהיה הוא בר השוואה להישג המופלא של הקבוצה ב-93'.

מסכים (לכל המילים שלא מחקתי)

כל זמן שאלה לא הפועל מאזור גוש דן או מהרי המרכז אפשר לצפות לעונש הפאנני...
חזור למעלה
sk
משתמש ותיק

הצטרף בתאריך: 28/05/2007

הודעהנשלח: 23:36 ,27 05 2010, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

צר לי ידידי אריאל הדרי,אבל אתה אומר דבר והיפוכו:
"האדומים" בכדורגל שזכו באליפות נהנו משיטת הקיזוז-לא שמעתי כל התייחסות שלך לשיטה,שאינה מקובלת בלשון המעטה בשום מדינה בעולם,המנהלת ליגת כדורגל לשמה.
התשובה ברורה-"אין הנחתום מעיד על עיסתו"("מקורות זרים "דווחו לנו כי אתה אוהד הפועל ת"א ולא מיקירי מכבי חיפה)
לעומת זאת ראינו את התייחסותך הבקורתית לשיטת הפליי-אוף שהביאה לנצחון מרשים של "האדומים" בכדורסל-הפועל גלבוע-גליל(סנסציה במפורש!)ולמהפך בהגמוניה של מכבי ת"א.
אני איני אוהד של הפועל ת"א או מכבי חיפה,לא של גלבוע -גליל ולא של מכבי ת"א,לא בכדורגל ולא בכדורסל,מבחינתי "כל שיטה וברכותיה,כל שיטה וקללותיה"-מועדון הרצליה בשחמט מנצח בשחמט את ארבעתן-העיקר מי שניצח על הדשא הירוק(ולא על השולחן הירוק) הוא האלוף לגבי ,ללא כל תנאי!!
ברכות להפועל ת"א האלופה בכדורגל
ברכות להפועל גלבוע-גליל האלופה בכדורסל
כנראה הסוציאליזם חזר והקאפיטליזם נסוג!-הערב הוא באמת ערב היסטורי לרבים.
לילה טוב!
חזור למעלה
hadari
משתמש ותיק

הצטרף בתאריך: 30/10/2008

הודעהנשלח: 0:19 ,28 05 2010, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

sk כתב:
צר לי ידידי אריאל הדרי,אבל אתה אומר דבר והיפוכו:
"האדומים" בכדורגל שזכו באליפות נהנו משיטת הקיזוז-לא שמעתי כל התייחסות שלך לשיטה,שאינה מקובלת בלשון המעטה בשום מדינה בעולם,המנהלת ליגת כדורגל לשמה.
התשובה ברורה-"אין הנחתום מעיד על עיסתו"("מקורות זרים "דווחו לנו כי אתה אוהד הפועל ת"א ולא מיקירי מכבי חיפה)
לעומת זאת ראינו את התייחסותך הבקורתית לשיטת הפליי-אוף שהביאה לנצחון מרשים של "האדומים" בכדורסל-הפועל גלבוע-גליל(סנסציה במפורש!)ולמהפך בהגמוניה של מכבי ת"א.
אני איני אוהד של הפועל ת"א או מכבי חיפה,לא של גלבוע -גליל ולא של מכבי ת"א,לא בכדורגל ולא בכדורסל,מבחינתי "כל שיטה וברכותיה,כל שיטה וקללותיה"-מועדון הרצליה בשחמט מנצח בשחמט את ארבעתן-העיקר מי שניצח על הדשא הירוק(ולא על השולחן הירוק) הוא האלוף לגבי ,ללא כל תנאי!!
ברכות להפועל ת"א האלופה בכדורגל
ברכות להפועל גלבוע-גליל האלופה בכדורסל
כנראה הסוציאליזם חזר והקאפיטליזם נסוג!-הערב הוא באמת ערב היסטורי לרבים.
לילה טוב!

זה לא דומה בכלל.

בואו נתחיל מהסוף: שיטת הקיזוז של לוזון היא שיטה גרועה לדעתי ואני מתנגד לה, וזה דבר שאני אומר אגב כל העונה עוד לפני שהתחילה. ויחד עם זה שהשיטה היא גרועה אין מה להשוות אותה לשיטת הפיינל-פור בכדורסל. הסיבה: שיטת הפיינל פור בכדורסל נועדה בבירור לנשל את מכבי ת"א מהכתר בתדירות מעט גבוהה יותר מאשר פעם ב-40 שנה, וזאת אחרי שהגאונים במנהלת הליגה הגיעו להבנה ולהכרה שאם לא ניתן לערער על עליונותה המקצועית המוחלטת של מכבי ת"א אז כדאי לערער לפחות על ארון התארים שלה, גם אם זה נעשה בצורה מעוותת. בכדורגל השיטה נועדה ליצור מתח (מטרה טפשית כשלעצמה. למה לחתוך חצי מהנקודות? שיחתכו שלושה רבעים יהיה יותר מתח...) אבל בשום אופן לא נועדה לפגוע בקבוצה ספציפית, ועובדה שיעקב שחר בעצמו תמך בשיטה רק בקיץ שעבר. מכבי חיפה היא אמנם מועמדת טבעית וראויה לאליפות מדי שנה, אבל יש עוד מספר קבוצות (לא גדול אמנם) שמתמודדות על התארים וזוכות בהם (בעיקר באליפויות) ברוטציה כזו או אחרת. התחרות שיש למכבי חיפה על תואר האליפות לא דומה לתחרות שיש (או אין) למכבי ת"א בכדורסל.

נ.ב. אני לעולם לא אומר דבר והיפוכו.
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    מפתח הפורומים -> דיון כללי כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור אל:  
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה