ברוכים הבאים לאתר !

תפריט ניווט
· תפריט ראשי
· דף הבית
· ארכיון כתבות
· הורדות
· קישורים
· פורומים
· סטטיסטיקות
· סקרים
· צור קשר
· תקנון

· חשבון המשתמש
· החשבון שלי
· שלח כתבה/מאמר
· יומן
· הודעות פרטיות
· רשימת חברים

· אפשרויות באתר
· הדפסת כתבות
· חיפוש
· ניהול

מי מחובר
יש כרגע, אורח(ים) ו, חבר(ים) שכרגע מחוברים לאתר.

שלום אורח/ת, באפשרותך להרשם בחינם על ידי לחיצה כאן

מערכת קהילות הפורומים באתר:
מועדון השחמט הרצליה

http://www.HerzliyaChessClub.com :: צפייה בנושא - שיבוץ תמוה של קבוצות למחוזות
 שאלות ותשובותשאלות ותשובות   חיפושחיפוש   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   כרטיס אישיכרטיס אישי   התחברהתחבר 

שיבוץ תמוה של קבוצות למחוזות
עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    מפתח הפורומים -> משחקי ליגה וגביע
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
pazaland
משתמש ותיק

הצטרף בתאריך: 26/05/2007

הודעהנשלח: 12:44 ,14 05 2010, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

לא יהיה שום משפט ושום נעליים .
ואם יהיה , הדיון לא יסתיים לפני 2020 ואני מוכן להתערב עם כל אחד על הארוחה ששלמה הציע...
חחח...

גם ככה בתי המשפט בישראל כורעים תחת העומס של תביעות מופרכות והזויות של יצורים שמחפשים לעשות השלמת הכנסה , ככה שלא נראה לי שויכוח "הרה גורל" זה בין שני פאצרים יעניין שם מישהו...
גדי , כסף קל זה לא יהיה ועד שתראה אגורה שחוקה (אם בכלל) תתחרט שבכלל התחלת עם השטות הזו . אם אתה רוצה לנסוע לביל השנה , חפש מקורות מימון אחרים...
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
sk
משתמש ותיק

הצטרף בתאריך: 28/05/2007

הודעהנשלח: 0:57 ,16 05 2010, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני מסכים איתך כי זה אבסורד אם גדי מרקוביץ יגיש תביעה לבית משפט נגד פיירניק,על לשון הרע,כי פירסם שגדי עזב את באר-שבע ושיחק בעבר במיתר, ללא קשר אם העובדה נכונה או לא.
זה מזכיר שני גימלאים מהמאה ה20,אשר ירדו מגדולתם ,המחכים בתור בקופת חולים לרופא,ומחפשים נושא לריב עליו-האם מי שעבר לשחק במיתר אינו נחשב יותר כפטריוט של מועדון באר-שבע.את מי זה מעניין בכלל?
מאחר וגדי מרקוביץ דחה את הצעתנו ללבן את העימות על כוס בירה בפאב על חוף ימה של הרצליה,שכן אינו מוכן לשבת עם פיירניק,אנו יורדים מההצעה להיות "מגשר "בין השניים.
אנו מציעים לכם במקום להתדיין ולהתבזות בבית המשפט,לללכת לבוררות מוסכמת שיש לה תוקף משפטי לכל דבר וענין.
הבורר המוצע על ידינו הוא-אריאל הדרי,באר שבעי שורשי,איש שקול ועתיר נסיון בבוררויות,אשר יבדוק את הענין לעומק ומניעיו כולל שיחות עם שחמטאים במיתר ,בדיקת מד הכושר של מרקוביץ בליגה בעשר השנים האחרונות וביקור בשטח.
הדרי מוכן לקחת על עצמו את המשימה בכפיפות להסכמת שניכם,תמורת עמלה סבירה משני הצדדים-תנאי התשלום של הדרי גמישים,וניתן לשלם לו בכל אמצעי התשלום-כרטיס אשראי,עיסקאות "בארטר",אופציות,המחאות,מזומנים,ותשלום דמי השתתפות עבורו בתחרויות שהוא משתתף במהלך השנה.
הבוררות של הדרי כוללת גם הלחנת שיר במהלך הבוררות להפשרת המתח בינכם, ופסיקתו היא סופית ומחייבת את שני הצדדים
בשולי הדברים ברצוני לציין שני ערכים מוספים שהניב הקונפליקט מרקוביץ-פיירניק:
למרות שהנושא אינו בעל ענין ציבורי,הוא תרם לרייטינג של האתר שהגדיל את מספר הגולשים בצורה משמעותית.
מחירי הנד"לן במיתר עלו בעקבות המודעות הציבורית כי קיים ישוב בשם מיתר ,עם מועדון שחמט ,המציע לשחמטאי צמרת להשתלב בקבוצה המקומית תמורת מנוי לקאנטרי.
המשך יבוא עם התייחסות המועמד לתפקיד הבורר-אריאל הדרי.
לילה טוב!
חזור למעלה
hadari
משתמש ותיק

הצטרף בתאריך: 30/10/2008

הודעהנשלח: 1:42 ,16 05 2010, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

הדרי שיכור הנצחון חזר זה עתה מבלומפילד הפקוק ומהרחובות הסמוכים לו המלאים בהמוני אדם שיצאו לחגוג את זכייתה הבלתי נתפסת של הפועל ת"א בדאבל. אי לכך ובהתאם לזאת מן הראוי שניתן לאדי האלכוהול להיעלם בטרם אדרש לסוגיה כבדת משקל זו.

המשך יבוא...
חזור למעלה
UriBlass
משתמש ותיק

הודעהנשלח: 6:42 ,16 05 2010, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שאלה מעניינת אחרת היא איך ישפיע הדיון הזה על ההרמוניה הקבוצתית של באר שבע ה.
האם הדיון הזה מגדיל את הסיכוי של גבעת שמואל לנצח את באר שבע ה ביום חמישי הקרוב?

הדיון הזה בהחלט גורם לי לתמוך בגבעת שמואל אבל לצערי אני מעריך שההשגים של באר שבע ה הם בזכות הרמה העדיפה של שחקניה, ולא בזכות הרמוניה קבוצתית שגובשה בסדנה, כך שאני מעריך שבאר שבע ה תנצח.
חזור למעלה
GM
משתמש ותיק

הצטרף בתאריך: 05/11/2008

הודעהנשלח: 9:56 ,16 05 2010, א'    כותרת הודעה: אין פשרה תגובה עם ציטוט

לאור העובדות הנ"ל וגישתו של משה פיירניק אני מתכוון להשתמש בסמכותי כראש קבוצה ולא להרכיב אותו בליגה. לא אסבול השמצות מהסוג הנמוך ביותר. אין לי בעייה שיקראו לי פאצר כמו שכתב האמן פזלנד או שיחלקו על התנהלותי כחבר הנהלה במועדון אבל להטיל רפש על נאמנותי למועדון זוהי לא רק הוצאת דיבה אלא גם הסתה. איך אוכל להיכנס למועדון אם הדבר יזלוג מכאן לשם? הרי כבר אמרו חז"ל שטוב שם טוב משמן טוב!
לצערי לא אוכל לקבל את הצעתם של הדוקטור שלמה והעורך דין פז ואני שם את כבודי האבוד לפתחו ak בית המשפט ויודע שהוא יתן לי סעד כאשר העד הראשון לו אקרא יהיה אורי בלאס אשר יביא את נתוני האתר הנתנייתי
. לגבי סדנאות הרי שהסדנא היחידה אותה אחלוק בעתיד עם אלוף 82 היא סדנת אתיקה בשחמט כי זה יותר בסיסי עבורו ממט סנדלרים.
חזור למעלה
Pyernik
משתמש ותיק

הצטרף בתאריך: 27/07/2009

הודעהנשלח: 21:22 ,16 05 2010, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני אשיב בסיגנונו של הבלש הרוסי בן המאה התשע עשרה אראסט פטרוביץ פנדורין:

אינני חוזר בי מאף מילה שאמרתי. זה אלף.

לא ניתן לקבל את הצעתו של שלמה למנות את מר הדרי לבורר. אין להתעלם מכתמים אפלים בעברו של הנ"ל, באר-שבעי לשעבר, שהעדיף בנעוריו לשחק במועדון המתחרה של המכללה הטכנולוגית ולא במועדון העירוני. הבחירה מצביעה על עקרונות מוסריים רופפים וממילא על סטנדרטים מוטים לטובתו של מר מרקוביץ. עתה מסתבר שמר הדרי הוא בנוסף לכל גם אוהד של הפועל תל-אביב. זה בית.

עצוב מאוד שמר מרקוביץ מנצל את מעמדו כקפטן באר-שבע ה' להדיח אותי ממהרכב מנימוקים לא עניינים. אוירה האימה שהוא השליט בקבוצה מונעת מחברים אחרים להביע את דעתם, וחבל. אפילו ברוסיה הסובייטית ובמועדון גבעתיים יש לחברי הקבוצה זכות ערעור. זה גימל.
חזור למעלה
sk
משתמש ותיק

הודעהנשלח: 23:12 ,16 05 2010, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

צר לנו שהן גדי מרקוביץ,והן משה פיירניק דחו על הסף הצעותינו לפתרון העימות בינהם,כל אחד מנימוקיו הוא,וכנראה יבלו במאבק מתיש בבית המשפט.
חבל שלא התייחסתם להמלצותיו של פזלנד,איש עתיר ניסיון בתחומי חוק לשון הרע,הן כתובע והן כניתבע,"ואין חכם כבעל הנסיון".
תמוהה בעיני פסילתו של הבורר הידוע-אריאל הדרי,אשר לא מקובל על פיירניק בגלל פטריוטיזם דל שלו למועדון באר-שבע.הנימוקים-הדרי לא שיחק במועדון באר שבע,אלא במכללה הטכנולוגית,וכן הדרי אוהד "הפועל"תל-אביב בכדורגל.
אין לנו אלא לציין את אימרתו של גון דריידן:"מעולם לא היה פטריוט שלא היה שוטה"
אין באימרה זו התייחסות לשוטה כלשהוא!
לילה טוב!
חזור למעלה
GM
משתמש ותיק

הצטרף בתאריך: 05/11/2008

הודעהנשלח: 6:59 ,17 05 2010, ב'    כותרת הודעה: טול קורה מבין עיינך אדון פיירניק תגובה עם ציטוט

פטריוט?????
עונת 2006 ליגה א דרום. באר-שבע י בה אני והנבל משחקים באותה קבוצה יחד עם הכשרון הצעיר סלפוי, המקצוען איגדלוב והאברך אביר הר-אבן. אנחנו מתמודדים ראש בראש על כרטיס למבחנים נגד אחת מקבוצות אשקלון. רצה הגורל וסיבוב אחרון נקבע ל18/5 כאשר שתי הקבוצות משחקות ראש בראש. זה ברור מעליו שכל קבוצה תתיצב בהרכבה החזק אבל לאלוף שום ואלוף בצל יש עולם משלו והוא בוחר לערוק בגע המכריע לטובת עניינים מפוקפקים וכך הקבוצה נאלצת לשחק בהרכב חסר כאשר היא מגייסת לטובת העניין שחקן פיסח מאופקים שנכנס לדוחק זמן במהירות האור תוך כדי שהוא מקפיד לא לעבור את האמצע בלבן ממש כמו אינטר נגד ברצלונה.
מזלנו שאנוכי במשחק מזהיר תוך הקרבת מלכתי פעמיים הבטחתי את המקום הראשון כאשר פיירניק טייל בנחלי צפון הארץ.

Kalosh,Yosi - Markovich,Gadi [A59]
Liga 2006 Beer-Sheva (11), 18.05.2006

1.d4 Nf6 2.c4 c5 3.d5 b5 4.cxb5 a6 5.bxa6 Bxa6 6.Nc3 d6 7.e4 Bxf1 8.Kxf1 g6 9.Nge2 Bg7 10.h4 h5 11.a4 Nbd7 12.Qc2 0-0 13.Rb1 Qa5 14.b3 Rfb8 15.Bd2 Qb4 16.f3 c4 17.bxc4 Qxc4 18.Kf2 Nc5 19.Rxb8+ Rxb8 20.Rb1 Ra8 21.Kg3 Nfd7 22.Be3 Be5+ 23.Kh3 Nd3 24.Ra1 N7c5 25.Bxc5 Nxc5 26.Qa2 Qd3 27.Qb1 Nxe4 28.Nxe4 Qxe2 29.Ra3 Rc8 30.Ra2 Qc4 31.a5 f5 32.Nd2 Qg4+ 0-1
חזור למעלה
hadari
משתמש ותיק

הצטרף בתאריך: 30/10/2008

הודעהנשלח: 11:55 ,17 05 2010, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Pyernik כתב:
לא ניתן לקבל את הצעתו של שלמה למנות את מר הדרי לבורר. אין להתעלם מכתמים אפלים בעברו של הנ"ל, באר-שבעי לשעבר, שהעדיף בנעוריו לשחק במועדון המתחרה של המכללה הטכנולוגית ולא במועדון העירוני.

בזמנו אף אחד לא שאל אותי. לו רק היו שואלים את דעתי בזמנו על אחת כמה וכמה שהייתי מצטרף למועדון המכללה בו גדלתי.

Pyernik כתב:

הבחירה מצביעה על עקרונות מוסריים רופפים וממילא על סטנדרטים מוטים לטובתו של מר מרקוביץ.

לא משהו שמעטפה מלאה בשטרות לא תוכל לפתור.

Pyernik כתב:

אפילו ברוסיה הסובייטית ובמועדון גבעתיים יש לחברי הקבוצה זכות ערעור.

אני לא יודע לגבי רוסיה הסובייטית, אבל במועדון גבעתיים אין זכות ערעור.

GM כתב:

רצה הגורל וסיבוב אחרון נקבע ל18/5 כאשר שתי הקבוצות משחקות ראש בראש. זה ברור מעליו שכל קבוצה תתיצב בהרכבה החזק אבל לאלוף שום ואלוף בצל יש עולם משלו והוא בוחר לערוק בגע המכריע לטובת עניינים מפוקפקים וכך הקבוצה נאלצת לשחק בהרכב חסר כאשר היא מגייסת לטובת העניין שחקן פיסח מאופקים שנכנס לדוחק זמן במהירות האור תוך כדי שהוא מקפיד לא לעבור את האמצע בלבן ממש כמו אינטר נגד ברצלונה.

אני מבקש לצאת להגנתה של אינטר (לא שהיא צריכה אותי, שהרי הגנתה המעובה היא מן המפורסמות) מאחר ובמשחק המדובר היא שיחקה בשחור מול ברצלונה, מה גם שרק שבוע לפני כן היא נתנה בלבן קונצרט בלתי נשכח מול אותה ברצלונה. זה אלף.

בנוסף אני מבקש לצאת גם להגנתו של הפיסח מאופקים שיתכן ומשנה סדורה עומדת מאחורי משחקו הנסוג (למשל התבססות מכוונת על מתפרצות). ביקורת שכזו מהווה התערבות בוטה בהחלטותיו האוטונומיות של הנ"ל, וכבונקריסט בנפשו אני יוצא נגדה מכל וכל. זה בית.
חזור למעלה
avnerchess
משתמש ותיק

הצטרף בתאריך: 13/11/2009

הודעהנשלח: 12:26 ,17 05 2010, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

צריך שחמטאים כדי להבין את גדולתה של הגנה נכונה גם בכדורגל.
ולא כל מיני חיים ברעם שרוצים התקפה בכל מחיר ותוצאה של 6-5 (אידיוט- אפילו לרעתו).
חזור למעלה
sk
משתמש ותיק

הודעהנשלח: 12:52 ,17 05 2010, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

זכותו הלגיטימית של פיירניק לפסול את מועמדותו של אריאל הדרי כבורר ,בסכסוך בינו לבין גדי מרקוביץ,גם מבלי לנמק.אבל נימוקיו מהווים עילה להדרי לתבוע אותו בגין חוק "לשון ההרע".
גורם באר-שבעי בכיר מסר לנו את העובדה הבאה הטעונה בדיקה:הדרי הוא בוגר המכללה הטכנולוגית באר-שבע,שנשיאה הוא פרופ.גורג מרקוביץ,אביו של גדי.
השאלה האם תקופת לימודיו של הדרי חפפה את תקופת כהונתו של פרופ. מרקוביץ?,מה היו ציוניו של הדרי במכללה,למה הדרי פטריוט באר-שבעי לא שיחק במועדון באר-שבע-קשה להאמין שלא ידע על קיומו,ולא הכיר את אלוף ישראל לנוער-1982משה פיירניק,והחשוב האם הדרי שיחק שחמט בקבוצה אחת בליגה עם פרופ. מרקוביץ,שיש לו דרגה ומד כושר בשחמט.
צודק הפעם פיירניק בדבר חובת הגילוי הנאות,שכן אינו רוצה להפסיד בבוררות עלות כרטיס טיסה לביל.
על זאת כבר אמר זאב זבוטינסקי באחד מכתביו:"מיהו פטריוט?אחד שאומר כי אין טעם שתעמוד דום בהימנון,אם מישהו מנסה לכייס אותך".
כל דמיון לכייס אמיתי הוא מקרי בלבד!
חזור למעלה
avnerchess
משתמש ותיק

הצטרף בתאריך: 13/11/2009

הודעהנשלח: 13:08 ,17 05 2010, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

שלמה,
האם ציטטת מחוקי לשון הרע כדי להרבות תביעות בנושא ?
האם יש לך אישית תועלת מאותן תביעות ?
האם פורום מועדון השחמט של הרצליה יקבל (לפחות) מעשר על כך שהתביעות נולדו בזכות תשתית הפורום ?
אם כן, הרי לך עוד תביעה. מד הכושר שלי , שאתה טורח לפרסמו כל פעם ששמי מוזכר, היה צריך להיות 1797 ו 5 הנקודות החסרות נובעות מכך שתוכנת האיגוד כנראה שכחה להכפיל את גורם K (חוזק התחרות) ב 150% ב 30 הקרבות הראשונים.... עצבני בטירוף
לא חשוב , נכון להיום בצהריים הוא כבר 1783 (או 1787) צוחק
חזור למעלה
sk
משתמש ותיק

הודעהנשלח: 13:22 ,17 05 2010, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אבנר
האיזכור שלי לגבי חוק "לשון הרע",מטרתו להטמיע בפני הגולשים את חובת שמירת תרבות הדיון
ושמירה על כבוד האדם.
כל הכנסה מתביעה בגין לשון הרע,תוקדש למטרות חינוכיות בלבד,דוגמת שעות הדרכה בשחמט לחובבים אמיתיים.סוגיית מד הכושר שלך היא בינך לבין איגוד השחמט,ואין לי ספק כי נכונו לך עוד ימים גדולים.
תזכורת-הפרס עבורך בסך 1500 ש"ח,אם תשיג דרגת אמן תוך 3 שנים(2290),תופקד "בקרן נאמנות",וכן חגיגות ההכתרה שלך במסעדה תקפות-עכשיו הכל תלוי בך.
כל -טוב וחג שמח!
חזור למעלה
UriBlass
משתמש ותיק

הודעהנשלח: 19:59 ,17 05 2010, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני חושב שאני מוכן להתנדב לבוא להדריך במועדון הרצליה בהקף של עד שעתיים בשבוע במקרה שיש במועדון הרצליה חובבים אמיתים במד כושר מתחת ל1600 שמקיימים את התנאים הבאים.

א)הם מעוניינים בהדרכה ולא מקבלים אותה בגלל בעיות תקציב.
ב)הם מוכנים להשקיע זמן בבית כדי ללמוד(ולהבחן על מה שהם ילמדו) שכל שבוע יתווספו 10 שאלות למאגר החומר הנלמד שיהיה צריך לדעת(פעם ב3 חודשים אבחר מספר שאלות מקריות מתוך המאגר ואשים אותם בבחינה)..
ג)הם מתכוונים במקביל לשחק גם בתחרויות(לפחות 10 משחקים בכל 3 חודשים)
ד)ידעו שאני מדריך אותם כך שאפשר יהיה לבחון את התוצאות שלי כמדריך לפי השינוי במד כושר שלהם.

זה יכול להיות או הדרכה של אדם אחד שעתיים או הדרכה של שני בני אדם שעה בשבוע.
אני לא מבטיח שלא לשנות את דעתי בנושא,ומדובר בהצהרת כוונות..

אם יש מועמדות או מועמדים שמשחקים בתחרויות ,ולא מתקדמים במד כושר בשנים האחרונות אז תהיה להם עדיפות(כי אם מדובר בשחקן שרק התחיל לשחק בתחרויות אז יכול להיות גם שהוא היה מתקדם בלי הדרכה, ולא ברור איזה חלק בהתקדמות אפשר לייחס למדריך).
חזור למעלה
sk
משתמש ותיק

הודעהנשלח: 7:46 ,21 05 2010, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

עובדה!
1.סיבוב 8 ליגה ארצית-ניצחון לבאר-שבע ה על גבעת שמואל 3.5:1.5 +נקודת בונוס
2. באר-שבע ה-מקום ראשון לפני סיבוב אחרון,והיא בדרך ללאומית
3. ניצחון רביעי ברציפות "לקפטן"-גדי מרקוביץ!
4. בסיבוב האחרון לא הורכב משה פיירניק?

עובדה!
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    מפתח הפורומים -> משחקי ליגה וגביע כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3  הבא
עמוד 2 מתוך 3

עבור אל:  
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה