ברוכים הבאים לאתר !

תפריט ניווט
· תפריט ראשי
· דף הבית
· ארכיון כתבות
· הורדות
· קישורים
· פורומים
· סטטיסטיקות
· סקרים
· צור קשר
· תקנון

· חשבון המשתמש
· החשבון שלי
· שלח כתבה/מאמר
· יומן
· הודעות פרטיות
· רשימת חברים

· אפשרויות באתר
· הדפסת כתבות
· חיפוש
· ניהול

מי מחובר
יש כרגע, אורח(ים) ו, חבר(ים) שכרגע מחוברים לאתר.

שלום אורח/ת, באפשרותך להרשם בחינם על ידי לחיצה כאן

מערכת קהילות הפורומים באתר:
מועדון השחמט הרצליה

http://www.HerzliyaChessClub.com :: צפייה בנושא - שיבוץ תמוה של קבוצות למחוזות
 שאלות ותשובותשאלות ותשובות   חיפושחיפוש   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   כרטיס אישיכרטיס אישי   התחברהתחבר 

שיבוץ תמוה של קבוצות למחוזות
עבור לעמוד 1, 2, 3  הבא

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    מפתח הפורומים -> משחקי ליגה וגביע
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
UriBlass
משתמש ותיק

הצטרף בתאריך: 28/05/2007

הודעהנשלח: 5:47 ,12 05 2010, ד'    כותרת הודעה: שיבוץ תמוה של קבוצות למחוזות תגובה עם ציטוט

יש ליגה ג דרום וליגה ג באר שבע.
ליגה ג באר שבע היא רק של קבוצות של באר שבע(6 קבוצות) ,וליגה ג דרום כוללת קבוצה אחת לא מבאר שבע של מיתר ו7 קבוצות של באר שבע.
מדובר בליגות שמשוחקות באותו יום(ולא במצב שליגה אחת משוחקת ביום חמישי ושניה ביום שבת.

בדקתי ,ומצאתי שכל הקבוצות החזקות של באר שבע בליגה ג (לפי מד כושר) הוצבו בליגה ג דרום שהקבוצות החלשות של באר שבע(מבחינת מד כושר) הוצבו בליגה ג באר שבע.

מאחר שהסבירות שזה יקרה באופן מקרי היא קרובה ל0 המסקנה שלי היא שיש פה יד מכוונת ,ואני פשוט לא מבין מה ההגיון בזה.

המד כושר אמנם לא תמיד משקף ברמות הנמוכות אבל בדיקה שלי מראה שהוא בדרך כלל משקף לפחות בהשוואה בין שחקנים באותו איזור(ועובדה ש14 מתוך 18 המובילות בליגה ג גם מובילות במד כושר ועובדה שמיתר נמצאת במקום האחרון בליגה ג דרום בהפרש ניכר כמו שאפשר היה לצפות מהמד כושר של שחקניה).

אני חושב שלפחות במידת האפשר צריך לבצע חלוקה יותר הוגנת של הקבוצות למחוזות שאומרת שממוצע מד כושר של מחוזות יהיה קרוב ככל האפשר(כל עוד לא מאלצים קבוצות לנסוע למקומות רחוקים)

לינקים רלבנטים באתר נתניה:

http://netanyachess.com/League/2010/688/he
http://netanyachess.com/League/2010/687/he
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
sk
משתמש ותיק

הודעהנשלח: 7:54 ,12 05 2010, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

מד כושר ברמות נמוכות או אצל שחקנים חדשים לא משקף בוודאות רמה אמיתית של שחקן,ולא משנה באיזה ליגה הוא משחק,ובוודאי זה אופייני לליגות ג.
גם אם יבוצע ניתוח סטטיסטי בתנאי מעבדה,אין כל אפשרות פרקטית לקבוע את הרמה,שכן שחקן חדש-בוגר או נער,חזק או חלש מקבל מד כושר התחלתי נמוך מאד,או מד כושר 0,והוא נחשב כשחקן"ממתין",עד שישלים 9 משחקים תחרותיים,ויקבל מד כושר.
עד היום לא מובן לי למה שונה מד הכושר ההתחלתי של שחקן חדש שהיה-1450,למד כושר נמוך ראשוני כמו 1250-מה הרציונל להחלטה מסוג זה שמבדלת שחקנים חדשים במד כושרם עוד לפני שהוכיחו את יכולתם על הלוח.
אגב בכל קורס מדריכים בהרצאה מקצועית של הדרכת נערים מתחילים,או בוגרים ממליץ המרצה כי המדריך יעסוק פחות ,אם בכלל בנושא מד הכושר ,וקודם כל ישחקו החדשים שחמט,ללא מורא המד כושר,אשר אם יוכיחו עצמם גם זה יבוא לידי ביטוי במד הכושר.
אני רואה את הליגות הנמוכות ככלי לקרב שחמטאים נוספים ככל הניתן לשחמט,אשר ממילא אינו משופע בחברים רבים-ראה בעלי פנקס המתחרה הכולל.לעומת זאת כיום בליגה אין חובה של פנקס מתחרה,ושחקן חדש שיהנה בליגה הנמוכה,סביר להניח שבעתיד יצטרף גם לתחרויות ויהפך לשחקן בעל פנקס מתחרה המשחק בקביעות בתחרויות רבות-"שחמט לאלפים ולא רק לאלופים"!!
חזור למעלה
UriBlass
משתמש ותיק

הודעהנשלח: 8:17 ,12 05 2010, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

המד כושר הנמוך הראשוני של 1200 או 1250 הוא רק עבור ילדים, ושחקנים מעל גיל 12 מתחילים או אמורים להתחיל עם מד כושר 0.

הרציונל הוא שילדים הם לרוב יותר חלשים,וש1450 זה לרוב מספר גבוה מדי כדי לשקף את הרמה של ילדים שמתחילים לשחק בתחרויות (אני באופן אישי חושב שצריך להתחיל עם מד כושר 0 לכל שחקן חדש,ששחקנים יוכלו לקבל מד כושר רק על סמך תוצאות מול שחקנים שכבר יש להם מד כושר).

דבר שני זה שהמד כושר לא משקף בודאות רמה לא אומר שאין קשר סטטיסטי,ועובדה ש14 מתוך 18 הקבוצות המובילות בליגות ג הן גם מובילות לפי החישוב של המד כושר הממוצע באתר נתניה.

אני חושב שמי שאחראי על שיבוץ הקבוצות למחוזות צריך לפחות להשתדל שההבדלים ברמות בין המחוזות יהיו קטנים יותר(כמובן במגבלה שלא שולחים קבוצות למקומות מרוחקים,ולא מכריחים קבוצות לשחק ביום שלא נוח להן).

הבדיקה שלי מראה שלא רק שלא נעשה מאמץ שההבדלים ברמות יהיו קטנים יותר אלא נעשה מאמץ מכוון שההבדלים ברמות יהיו גדולים יותר(אחרת אי אפשר להסביר את העובדה שכל הקבוצות של באר שבע שעל הניר חזקות יותר שובצו במחוז דרום וכל הקבוצות החלשות על הניר של באר שבע שובצו במחוז באר שבע).
חזור למעלה
Pyernik
משתמש ותיק

הצטרף בתאריך: 27/07/2009

הודעהנשלח: 19:30 ,12 05 2010, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אכן הייתה יד מכוונת בעניין - ידי שלי.

המדיניות שלי היא להילחם עד חרמה בנסיונות של יישובי הלווין של באר-שבע (עומר, מיתר ולהבים) להקים קבוצות עצמאיות. המצב האידאלי הוא שתושבי היישובים הללו (לרוב משכילים ומבוססים כלכלית) יבואו לשחק במועדון באר-שבע. לכן, כל ניסיון להקים מועדון שחמט באחד מישובי הלווין של באר-שבע צריך לזכות בתגובה חריפה: תוצבנה נגדו הקבוצות החזקות שלנו במחוז הרלוונטי, כדי לדכא את שאיפות ההתפתחות של אותו מועדון עד עפר ולהכשילו.

רק כדי שתוכלו להתרשם מהפוטנציאל של יישובי הלווין: הם יכולים להרכיב קבוצה שתכלול את רב-אמן אלכס חוזמן, גדי מרקוביץ, אנוכי ועוד שני שחקנים בדרגת מ"ל-מב"ל. כלומר, קבוצת ליגה ארצית לגיטימית. למועצות של היישובים הללו אין כל קושי להעמיד את התציבים הדרושים לאחזקת קבוצה כזו.

לפני שלוש שנים נעשה נסיון כזה מצד ישובי הלווין. לא נעים להודות, אבל חברנו היקר גדי מרקוביץ נעתר להפצרות של מועצת היישוב מיתר, ותמורת טובות הנאה מפוקפקות של מנוי חינם בבריכה ערק לשחק בשורות מיתר. העונה הזו תיזכר למר מרקוביץ לדראון עולם.
חזור למעלה
Pyernik
משתמש ותיק

הודעהנשלח: 19:39 ,12 05 2010, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אמרתי קבוצת ליגה ארצית לגיטימית? טעות. קבוצת ליגה לאומית. שכחתי שהאמן הבכיר מיכאל פסמן גם הוא גר במיתר.
חזור למעלה
UriBlass
משתמש ותיק

הודעהנשלח: 22:09 ,12 05 2010, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

משה פיירניק,לא נראה לי סביר שהאדם שרושם קבוצות קובע לאיזה מחוז לשייך אותן.

האיגוד צריך לקבוע את זה תוך התחשבות ביום בו קבוצות רוצות לשחק(חמישי או שבת), ובסביבה הגיאוגרפית בהן הן רוצות לשחק(אבל לא תוך התחשבות בבקשות נוספות),ונראה לי שאין הבדל מהותי בסביבה הגיאוגרפית בין מחוז דרום ומחוז באר שבע,ובקשה של קבוצות של האר שבע לא לשחק במיתר אפילו משחק אחד במקרה שזאת הסיבה לשיבוץ איננה בקשה שראוי להתחשב בה כי המרחק הגיאוגרפי בין באר שבע למיתר איננו גדול,ומדובר בערך ברבע שעה של נסיעה באוטובוס לפי חיפוש שערכתי באינטרנט.
חזור למעלה
UriBlass
משתמש ותיק

הודעהנשלח: 22:17 ,12 05 2010, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

בדקתי באתר של נתניה וגדי מרקוביץ לא שיחק במיתר לפני 3 שנים.

http://netanyachess.com/Player/4400/he

בכל השנים 2007-2010 הוא רשום בבאר שבע.

יכול להיות שהיה רשום במיתר בשנת 2006 או קודם אבל אם זה המצב אז הנסיון עליו משה מדבר אירע לפני לפחות 4 שנים.
חזור למעלה
GM
משתמש ותיק

הצטרף בתאריך: 05/11/2008

הודעהנשלח: 14:42 ,13 05 2010, ה'    כותרת הודעה: ברגל תגובה עם ציטוט

אני בשר מבשרו של מועדון באר-שבע. נער הייתי וגם בגרתי ומעולם לא חוויתי הרשה של כאב כמו עכשיו. מה שמר פיירניק עשה כעת הנו פשוט מעשה נבלה באתר כה מכובד.. אני מעולם לא עזבתי את מועדון באר-שבע ומעולם גם לא אעזוב. עורכי הדין שלי כבר עדכנו אותי שאני יכול לסוע השנה לביל לאחר שאתבע אותך על הוצאת דיבה.
חזור למעלה
sk
משתמש ותיק

הודעהנשלח: 15:58 ,13 05 2010, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

על זאת גדי נאמר בהיסטוריה היהודית-צדקיהו המלך לשלומציון המלכה:
"אלוקים שמור אותי מידידי,משונאי אשמר לבד"!!
ראה את החיוב בכל שלילה-יצאת מבאר-שבע למיתר להפריח במקום את שממת השחמט,דוגמת ראש הממשלה הראשון של מדינת ישראל-דוד בן-גוריון ז"ל,שנטש את תל-אביב לקיבוץ שדה בוקר
להפריח את שממת הנגב.
אתה קורצת מזן של גדולים בעלי חזון-המשך קדימה ואל תביט אחורה!!
להתראות בלאומית!!
חזור למעלה
GM
משתמש ותיק

הודעהנשלח: 18:15 ,13 05 2010, ה'    כותרת הודעה: בן-גוריון תגובה עם ציטוט

אין לכם שום הוכחות נגדי ואורי בלאס לצידי.
חזור למעלה
sk
משתמש ותיק

הודעהנשלח: 22:39 ,13 05 2010, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

למשה פיירניק כנראה יש "עד מדינה",באר שבעי,היכול לאשרר כי שיחקת בעונה מסויימת בשורות מיתר.
קשה לי להאמין כי אדם מכובד בקהילה כפיירניק,יפרסם באתר מכובד כי "ערקת" בעונה מסויימת ממועדון באר שבע לשחק בקבוצת לווין -מיתר.מה האינטרס שלו לפגוע בפטריוטיזם שלך למועדון באר-שבע?אני מוכן "לגשר" בינכם על כוס בירה וכיבוד על חשבוני,בפאב על חוף ימה של הרצליה,וללבן את הקונפילקט הבלתי מובן שפרץ בינכם.
המועד המוצע: יום שני 28.6.2010 שעה 22.30,לאחר אליפות הרצליה בבזק ,שתערך באותו ערב,ואתם מוזמנים להשתתף בתחרות כאורחי.

"הפטריוטיזם הוא מפלטו האחרון של הנבל"(סמואל גקסון).
כל דמיון לנבל מסוים הוא מקרי בלבד!
"פטריוט אמיתי,הוא שחמטאי בקבוצה המקבל מט,ומתמלא שמחה כי קבוצתו ניצחה.
כל דמיון לשחמטאי מסוים הוא מקרי בלבד!
תהנה מהחיים גדי!!
יש מחר שידור ישיר באינטרט של הקרב על הכתר,אשדוד-בארשבע,באתר של חברת משה שלו ובניו בע"מ,אבל פטריוט אמיתי של מועדון באר שבע,חייב לבוא לעודד את קבוצתו במקום.
חזור למעלה
Pyernik
משתמש ותיק

הודעהנשלח: 6:23 ,14 05 2010, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

ייתכן שהפטריוטיזם היא מפלטו האחרון של הנבל, אבל מוטב נבל מאשר בוגד. ובהקשר זה אין לי אלא לצטט ממשנתו של אחד מאלופי העבר של ישראל:

"מי שבוגד במועדונו, יבגוד יום אחד גם באשתו, מדינתו ועמו" (אותו אלוף, לאחר שהוצע לו לעזוב את מועדונו לסקר תל-אביב ולשחק בשורות רטי תל-אביב).

אני חוזר שוב על מה שאמרתי: בשנת 2004 או 2005 ערק מר גדי מרקוביץ ושיחק במועדון מיתר. הוא גם רשם את הבת שלו לחוג שחמט במיתר. אני מוכן להגן על עמדתי בפני כל בית משפט ומול כל חקירה נגדית.
חזור למעלה
GM
משתמש ותיק

הודעהנשלח: 8:20 ,14 05 2010, ו'    כותרת הודעה: פיילוט תגובה עם ציטוט

לי אין ספק מה גורם לפיירניק להשמיץ אותי באמצעות טענות מופרכות. כמו שאומרת הסטנדאפיסיטית הנהדרת והאמינה עדי אשכנזי " מה זה השטויות האלה מיתר ?" איך שחקן כמוני שהוביל את באר-שבע א לאליפות ישראל עד גיל 14 ב84 ואליפות ליגת הנוער 1987 ושיחק איתך מר פיירניק בבאר-שבע ב בליגה ארצית 1986 כולל הגעה היסטורית לדרבי בגמר גביע המדינה נגד האלופה הניצחית כאשר רק אתה ואני מוציאים נקודות בגמר (קופל - גריפלד 1-0. פיירניק - שווידלר תיקו, שחר - לדרמן 1-0, מרקוביץ - דיקר תיקו, רויסמן - גיטרמן 1-0) יעזוב את המועדון בו הוא חבר הנהלה בכיר כדי לשחק בליגה ג נגד הבן של ניישטוט? זה יותר סביר שאבי נימני יאמן את הפועל תל-אביב או ששלו יהיה הספונסר של באר-שבע או ששמעון מיזרחי ישב ביציע ולא על כיסא שבור ליד המזכירות.
אתה פשוט מקנא בי ומי שרוצה לדעת שיבדוק מי הוא הקפטיין של באר-שבע ה אשר שבר 40 שנים של קפטן אחד יחידי לכל קבוצות השחמט של אברהם אבינו.
שלמה, אני מוכן לשבת על בירה עם המושון הזב רק על הירח כאשר הוא נצלה בצד המואר שלו ואתה ואני בצל.
תתבייש לך אלוף 82 עצבני בטירוף !!
חזור למעלה
UriBlass
משתמש ותיק

הודעהנשלח: 8:21 ,14 05 2010, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

מועדון באר שבע מבוסס במידה רבה על יוצאי קבוצות אחרות כך שתלונה על עריקה נשמעת לי כמוסר כפול.

הנה הפרטים שמצאתי לגבי באר שבע:

ליגה לאומית(בלי לכלול זרים)

באר שבע א:

מקסים רודשטיין שיחק ב2007 בחולון
יבגני פוסטני שיחק ב2007-2008 באס"א תל-אביב

באר שבע ב
ישראל כספי שיחק ב2007-2008 בעירוני ת"א
תמיר נבאתי שיחק ב2007 בפורת מתמטיקה
מרק ברקוביץ שיחק בהפועל פתח תקוה ב2008-2009 ובאליצור פתח תקוה ב2007

באר שבע ו
גבי ליבשיץ שיחק באשדוד ב2008-2009 ובכפר סבא ב2007
גור מיטלמן אמנם נאמן לבאר שבע בשנים האחרונות אבל אני זוכר שהוא בעבר שיחק בהפועל פתח תקוה

ליגה ארצית:
באר שבע ג
דניאל פריידזון שיחק ב2007-2008 באשדוד

באר שבע יא
דניאל סבויסקי שיחק ב2007-2009 בעירוני אשקלון
חזור למעלה
GM
משתמש ותיק

הודעהנשלח: 9:05 ,14 05 2010, ו'    כותרת הודעה: באר-שבע ה תגובה עם ציטוט

באר-שבע ה על טהרת באר-שבעים אמיתיים לא עריקים!
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    מפתח הפורומים -> משחקי ליגה וגביע כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עבור לעמוד 1, 2, 3  הבא
עמוד 1 מתוך 3

עבור אל:  
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה