ברוכים הבאים לאתר !

תפריט ניווט
· תפריט ראשי
· דף הבית
· ארכיון כתבות
· הורדות
· קישורים
· פורומים
· סטטיסטיקות
· סקרים
· צור קשר
· תקנון

· חשבון המשתמש
· החשבון שלי
· שלח כתבה/מאמר
· יומן
· הודעות פרטיות
· רשימת חברים

· אפשרויות באתר
· הדפסת כתבות
· חיפוש
· ניהול

מי מחובר
יש כרגע, אורח(ים) ו, חבר(ים) שכרגע מחוברים לאתר.

שלום אורח/ת, באפשרותך להרשם בחינם על ידי לחיצה כאן

מערכת קהילות הפורומים באתר:
מועדון השחמט הרצליה

http://www.HerzliyaChessClub.com :: צפייה בנושא - משחקי הליגה עונת 2010
 שאלות ותשובותשאלות ותשובות   חיפושחיפוש   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   כרטיס אישיכרטיס אישי   התחברהתחבר 

משחקי הליגה עונת 2010
עבור לעמוד 1, 2, 3, 4  הבא

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    מפתח הפורומים -> משחקי ליגה וגביע
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
mka
משתמש ותיק

הצטרף בתאריך: 19/05/2007

הודעהנשלח: 15:31 ,21 ינואר 2010, ה'    כותרת הודעה: משחקי הליגה עונת 2010 תגובה עם ציטוט

21.01.2010
היום מתחילים משחקי הליגות,
לכל השחקנים בליגות השונות .
ב ה צ ל ח ה
מחייך
מהנהלת מועדון שחמט הרצליה.
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
sk
משתמש ותיק

הצטרף בתאריך: 28/05/2007

הודעהנשלח: 20:34 ,5 יוני 2010, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

מזל טוב וכל הכבוד להצלחת קבוצותינו בליגה:
ותיקי "אלכסנדר" הרצליה בראשות ראש הקבוצה זאב בן-פורת עלו לארצית!
עתודת"חיים" הרצליה ,בראשות ראש הקבוצה עופר קינברג וסגנו יניב הרץ הבטיחה השארותה בארצית!
עלו והצליחו,על הייצוג המכובד של המועדון!
למועדון הרצליה בעונה הבאה גם שתי קבוצות בארצית.
שבוע טוב,
שלמה קנדלשיין
יו"ר המועדון
חזור למעלה
sk
משתמש ותיק

הודעהנשלח: 20:48 ,5 יוני 2010, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

מזל טוב ויישר כוח לחברינו בדרום-"הקפטן"גדי מרקוביץ ויועץ הסתרים השחקן הבכיר(מיל.) משה פיירניק,על עליית קבוצתם באר שבע ה לליגה הלאומית!!
מסתבר כי הקפטן הניח בצד כל שיקולים אישיים והרכיב בסיבוב האחרון "הרכב מנצח"!!
אכן "הרכש" ממיתר הוכיח את עצמו אפילו על חשבון שחקני הבית-כל הכבוד!!
שחקן חיזוק אפשרי ללאומית בשנה הבאה-אריאל הדרי השואף לחזור למקורות,ואולי גם ריכליס ושווידלר.
ההחלטות הן בלעדיות של הקפטן ללא מורא וללא משוא פנים!!
לצורך הישרדות בלאומית נודע לנו הערב"ממקורות זרים",כי הקפטן בוחן איחוד עם מועדון מיתר.
מועדון הרצליה מעניק לגדי ולמשה פרס הוקרה-השתתפות באליפות הרצליה בבזק ב28.6.2010
כאורחי הכבוד של המועדון,ופטורים מדמי השתתפות-הפרטים בהזמנה המפורסמת באתר.
בהצלחה ושבוע טוב!
חזור למעלה
Pyernik
משתמש ותיק

הצטרף בתאריך: 27/07/2009

הודעהנשלח: 21:34 ,5 יוני 2010, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

תודה על הברכות ומזל טוב גם לכם שם בהרצליה על עונה מצויינת בלאומית והכפלת מס' הקבוצות בליגה הארצית!

היום קטפתי את פירות ההילולים של סדנת השחמט שארגנתי בדצמבר 2009, לפני פתיחת הליגה. כל אלו שזלזלו בסדנא יאכלו את הכובע.

נהלתי את מבצע העלייה שלנו היום כמבצע צבאי לכל דבר, כאשר אני מפעיל בהצלחה את קומנדו הסדנא. אחרי ההחמצה האומללה בלאומית והברדק במשט (שימו לב כיצד הכל מתנקז לעיר הפלישתית הזו, אשדוד) הפקתי את הלקחים המתבקשים והחלטתי שעלי לוודא את הזרימה של המידע המודיעיני בעצמי. היה לי ברור שנוכחותי בהרכב בחולון, עם כל היתרונות הנובעים ממנה, עלולה להחמיץ את העיקר וכך התייצבתי בשעה 12:00 עם עוזר אישי בוגר הסדנא, האמן פ. ירצב, במועדון השחמט באשדוד. באותו זמן בוגר אחר של הסדנא, הלוחם א. הדרי, התייצב בחולון וקבל ממני דיווחים שוטפים על המתרחש באשדוד. המידע הועבר בזמן אמת לקפטן ג. מרקוביץ בחולון. היתר ידווח בסגנונו הציורי של הדרי באתר בקרוב.

אחרי ארבע שנים של נסיונות סרק של הקפטן מרקוביץ להעלות את באר-שבע ה' ללאומית, המשימה הוכתרה בהצלחה. מעניין, שכאשר אני וגדי משחקים באותה קבוצה, העונה מסתיימת בהעפלה (בפעם האחרונה שיחקנו יחד בעונת 2006, בליגה א'). האם יהיה זה נכון להניח שלו הייתי משחק במועדון מיתר בשנת 2005 בשנת "העריקה" הייתה קבוצת מיתר עולה מליגה ג' לליגה ב'?
חזור למעלה
UriBlass
משתמש ותיק

הודעהנשלח: 23:31 ,5 יוני 2010, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

Pyernik כתב:
תודה על הברכות ומזל טוב גם לכם שם בהרצליה על עונה מצויינת בלאומית והכפלת מס' הקבוצות בליגה הארצית!

היום קטפתי את פירות ההילולים של סדנת השחמט שארגנתי בדצמבר 2009, לפני פתיחת הליגה. כל אלו שזלזלו בסדנא יאכלו את הכובע.

נהלתי את מבצע העלייה שלנו היום כמבצע צבאי לכל דבר, כאשר אני מפעיל בהצלחה את קומנדו הסדנא. אחרי ההחמצה האומללה בלאומית והברדק במשט (שימו לב כיצד הכל מתנקז לעיר הפלישתית הזו, אשדוד) הפקתי את הלקחים המתבקשים והחלטתי שעלי לוודא את הזרימה של המידע המודיעיני בעצמי. היה לי ברור שנוכחותי בהרכב בחולון, עם כל היתרונות הנובעים ממנה, עלולה להחמיץ את העיקר וכך התייצבתי בשעה 12:00 עם עוזר אישי בוגר הסדנא, האמן פ. ירצב, במועדון השחמט באשדוד. באותו זמן בוגר אחר של הסדנא, הלוחם א. הדרי, התייצב בחולון וקבל ממני דיווחים שוטפים על המתרחש באשדוד. המידע הועבר בזמן אמת לקפטן ג. מרקוביץ בחולון. היתר ידווח בסגנונו הציורי של הדרי באתר בקרוב.

אחרי ארבע שנים של נסיונות סרק של הקפטן מרקוביץ להעלות את באר-שבע ה' ללאומית, המשימה הוכתרה בהצלחה. מעניין, שכאשר אני וגדי משחקים באותה קבוצה, העונה מסתיימת בהעפלה (בפעם האחרונה שיחקנו יחד בעונת 2006, בליגה א'). האם יהיה זה נכון להניח שלו הייתי משחק במועדון מיתר בשנת 2005 בשנת "העריקה" הייתה קבוצת מיתר עולה מליגה ג' לליגה ב'?

לי זה ברור שההצלחה שלכם לעלות ללאומית היא בזכות זה שהיה לכם הרכב יותר חזק ואין קשר לסדנא.
זה שאתה לא שיחקת במשחק האחרון נובע מההערכה שיש בהרכב 5 שחקנים שטובים יותר ממך גם לפי מד כושר וגם לפי תוצאות בליגה וגם לפי סדר לוחות.
אתה בסך הכל לוח ששי של באר שבע ה ואין שום סיבה שתשחק אם 5 הלוחות הראשונים יכולים לשחק.

בדיעבד גם די ברור שלא היה צורך במידע מודיעיני מאשדוד כדי לעלות,ולא היו הסכמות לתיקו משיקולים קבוצתים.
חזור למעלה
danielp
משתמש סוף הדרך

הצטרף בתאריך: 01/06/2007

הודעהנשלח: 2:14 ,6 יוני 2010, א'    כותרת הודעה: כל הכבוד לוחמים אמיצים!! תגובה עם ציטוט

עבודה נקייה סימן קריאה
טוב שיש על מי לסמוך...
אני כבר שכחתי איך אוכלים דרך הילוכו...
חכו רגע, קיבלתי זוג אסים...
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי שלח אימייל
GM
משתמש ותיק

הצטרף בתאריך: 05/11/2008

הודעהנשלח: 6:32 ,6 יוני 2010, א'    כותרת הודעה: תפקיד הקפטן תגובה עם ציטוט

תודה למפרגנים כולם ותודה מיוחדת לדוקטור שלמה קנדלשיין.
לא קל הוא תפקיד הקפטן ועל כך יעיד גם מי שנשא בתפקיד בספינה מרמרה. לא תמיד אתה יודע אם נתינךהם חתני פרס נובל לשלום או חבורת מופרעים נושאי לומים ושרשראות ברזל. גם אני חשתי כך השנה. כמו כן מי שהשקיע קצת במקורות יודע בודאי שהשבת בבתי הכנסת קראו את פרשת "ושלח" בה מסןור על המרגלים שנשלחו לתור את הארץ. גם אני שלחתי מרגלים....
סיכום כללי של השנה אשלח בהמשך השבוע ולכן כמתאבן אני מצרף את הסיכום החצי שנתי שנכתב לפני 3 חודשים.

חברים,
הליגה יוצאת לפגרה של 5 שבועות ואין זמן טוב יותר לתת לקבוצה תעודת הערכה עבור מחצית הליגה. תוך בדיקה יסודית של ביצועייה ללא משוא פנים ובאובייקטיביות מלאה.
הקבוצה תופסת את המקום השני בליגה בפיגור של 1.5 נקודות מהמקום הראשון אך ניתן בברור לראות שעצם העובדה שיריבותייה עד כאן תופסות מקום 3-5 ואשקלון במקום 8 מאפשרות לנו להיות אופטימיים לגבי ההמשך זאת במידה והבעייה היסודית בקבוצה תיפתר (נדון בה בפירוט בהמשך)
מאידך בחינת יריבותייה של המובילה מגבעת שמואל (בראשות הצעירים מרט ומלאכי) ,הקבוצות המדורגות במקום 6-8 והקבוצה שבמקום האחרון,
מחזקת את האפשרות שנוכל לה בהמשך השנה.
למעשה ניתן לחלק את הקבוצה לשני חלקים:
• לוחות 1-3 צברו 8.5/12 נקודות שהם 71% בקירוב עם הפסד בודד לעומת 6 נצחונות.
• לוחות 4-5 אותם איישו 3 שחקנים צברו 2.5/8 נקודות שהם 31% בלבד עם נצחון בודד וארבעה הפסדים.
ציון כללי 7.

פרוט השחקנים:

1.אמן בכיר מיכאל פסמן: 3/4 ללא הפסד.
למעשה הלוח הראשון של הקבוצה בגילגולייה השונים היווה סוג של עכב אכילס (לדרמן, קרסיק ולדרר אף פעם לא סיפקו את הסחורה) והשנה עם הצתרפותו של פסמן חל המהפך. משחק יציב תוך גילוי אחריות קבוצתית נגד שחקנים חזקים כאשר 3 מישחקים בשחור סיפקו עד כאן תוצאה של פלוס 2 כאשר פסמן לא עמד בסכנת הפסד באף משחק ואף היה קרוב להגדיל את המאזן.
אין ספק שמיכאל משרה ביטחון בקבוצה לכן הציון שלו הוא 8
2.אמן ניב פלגי: 3/4 ללא תיקו:
פלגי למרות (ואולי בזכות) שאנרגיות רבות שלו הושקעו השנה בזוגיות האישית ממשיך במסורת של היותו "מספק את הסחורה". הצבע הלבן מהווה נשק קטלני בידיו כאשר האחרון שלא הפסיד לו בשחור היה נתן בירינבוים במאי 2008. נאחל לניב המשך זוגיות מוצלח עם האדריכלית האריסטורקאטית איריס ולנו שניב ימשיך להוביל את הקבוצה.
הציון של פלגי הוא 7+
3.מב"ל גלעד קלכהיים: 2.5/4 ללא הפסד
גלעד ממשיך במסורת של פתיחה מהוססת אשר צוברת תאוצה בהמשך הליגה ולמעשה מהווה את הגבול בין החלק המצליח בקבוצה לבין החלק הכושל. כמובן שגלעד שייך בזכות לחלק המצליח. אין ספק שגלעד מהווה חוליה חשובה בקבוצה אשר עוד תתרום בהמשך זאת אם יתמיד בהופעה הקלאסית עם עניבה אותה אימץ במשחק האחרון.
ציונו של גלעד 6+
4.מב"ל גדי מרקוביץ: 0/2 ללא תיקו
הופעה כושלת, מביכה ואף פטטית. תרומתו העיקרית למאמץ הקבוצתי הייתה העדרותו משני מישחקים בגין נסיעה ומחלה. סרובו לתיקו בשני המישחקים להם לכאורה הופיע רק חיזקו את ההערכה שהוא למעשה היה בללה-לנד ולא במועדון מכיוון שלא היה קשר בין התעקשותו להמשיך לשחק לבין המצב בלוח. רק כאשר טרח להתעורר מהזיותיו הבין שהסוסים כבר ברחו מהאורווה (בסיוטיו של הלוח השלישי שלנו הפרש הוא מיודענו בבצוק) והוא מצא עצמו מושיט את היד ליריביו לאות כניעה.
הציון שלו הוא לא 0 בזכות זה שקם ממיטתו במשחק נגד אשקלון הציע והכין קפה לחבריו.
ציון 0+
5.אמן רם אופק 1/3 ללא נצחון
רם לא בכושר זה כבר שנתיים וזה ניכר במישחקו המהוסס. אני משאיר לפיירניק לנתח סוציולוגית את הסיבות הקשורות לאישתו האשכנזיה וההשפעה שלה על ביצועיו אבל ניכר שחוסר פרקטיקה בהחלט פוגע. רם שידוע היה ביכולתו למצוא טקטיקות גם במצבים קשים מתקשה להסיר את החלודה ולכן מקצועית הוא לא משחזר את ימיו כקדם. אני בטוח שאם יוכל למצוא זמן לICC יבוא גם יבוא השיפור המיוחל.
ציון 4+
6.מב"ל פיירניק 1.5/3 עם תיקו אחד בלבד.
מגיע עם עניבה אשר לעיתים חונקת את יריבו (התעללות בקשישים) ולעיתים חונקת אותו. תגובותיו המבולבלות אשר תמיד איכשהוא מהוות תשוקה למיזרחיות מטילות ספק איכן הוא חי אבל אני כחברו הקרוב כבר גילתי מהיכן נובעת בעיית הזהות של אלוף ישראל לנוער 1982. שם משפחתו בניקוי שלושת היודים הוא פרנק אשר זה הפתרון לחלומותיו להיות מזרחי גאה. עצם העובדה שהוא קיבל באהבה את העובדה שבכול שלושת משחקיו הוא היה שחור מראה שמשה יודע בהחלט מה הוא רוצה.
בסך הכול נראה שמשה הצליח לצאת ממהשבר של עונת 2009 והנצחון והתיקו אותם השיג בזכות ממלאים בגאווה אותנו ואת משפחתו. יש רק להזהיר אותו שידע להפריד בין מציאות לדמיון וזאת כדי שלא יימצא עצמו בטעות בתא אחד עם שחמטאי שחור נוסף (אדריאן שוורץ למי שלא הבין)
ציון - 5
חזור למעלה
UriBlass
משתמש ותיק

הודעהנשלח: 7:22 ,6 יוני 2010, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אכן הצלחה לקבוצות הבכירות של הרצליה.

בליגה ארצית צפון הרצליה סיימה במקום הצפוי למד כושר של שחקניה מקום שביעי שמספיק להשארות בליגה.

בליגה א שרון הקבוצה של פז מגן היתה מועמדת למקום שני לפי מדי כושר ,וסיימה מקום ראשון

בליגה א הדרים הקבוצות של הרצליה היו מועמדות למקום 8-9 לפי מדי כושר של ההרכב בפועל שהן סיימו במקומות 7-8(כך שבמקום אחת מבחנים אחת יורדת יש להם אחת מבחנים אחת נשארת).

עדיין אי אפשר לעשות סיכום תוצאות ליגה של קבוצות הרצליה לא רק כי הליגה לא נגמרה ויש מבחנים לקבוצה מליגה א הדרים אלא גם כי אני לא רואה באתר האיגוד משום מה תוצאות של סיבוב 9 בליגה ב גוש דן בה משחקות 2 קבוצות של הרצליה.
חזור למעלה
hadari
משתמש ותיק

הצטרף בתאריך: 30/10/2008

הודעהנשלח: 10:04 ,6 יוני 2010, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

יום שבת, השעה כמעט 12 בצהרים. השמש עושה דרכה האיטית משהו אך הבטוחה למרכז הרקיע, ואני עושה במקביל את דרכי המהירה משהו והבלתי בטוחה בכביש גהה חולונה לצורך משימת ריגול אותה נשלחתי לבצע כידיד נאמן של מועדון באר שבע. מובן שכסוכן מיומן דאגתי מבעוד מועד לכל הציוד הדרוש החל ממגבעת רחבת שוליים, דרך פאה ססגונית ואוזניה זעירה השזורה דרכה היישר אל אזני וכלה במעיל עור מהוה בתוכו היה מוסווה היטב מיקרופון זעיר לצורך העברת המידע למפעילי.

עם הגיעי לזירת האירוע בבית ההסתדרות בחולון נזכרתי לפתע בפרק האלמותי של התכנית "זהו-זה", בה עוצר שוטר במדים (יאיר ניצני) גנב מגבות בבית מלון (דבל'ה גליקמן) ומסביר לו שהוא שוטר חרש. "אם אתה שוטר חרש, למה אתה במדים?" הקשה גליקמן. "זה בכוונה" השיב לו ניצני, "ככה לא יודעים שאני שוטר חרש"... בידור לחוד ומציאות לחוד, אני בדרכי למשימה רצינית מאין כמוה ויודע שאסור לי להיחשף יהא המחיר אשר יהא. לכן ויתרתי ברגע האחרון על בגדי העבודה, וכך קרה שבניגוד לתכנית המקורית הושלכו אחר כבוד לבגאז' הכובע, הפאה, המעיל וכל אמצעי התקשורת החבויים בהם, ונכנסתי לאולם המשחקים כאחד האדם. בו בזמן וידאתי כמובן שהחוליה המקבילה עושה דרכה לאשדוד על מנת לעקוב מקרוב אחר משחקה של הקבוצה המקומית בסיבוב האחרון והגורלי של ליגה ארצית מחוז דרום, והכל היה מוכן לזרימה של מידע מודיעיני ראשוני.

עוד בטרם נכנסתי לראשונה לאולם המשחקים בישרו לי מיד חושי כי משהו איננו כשורה. הבחנתי באדם לא מוכר לי שהסתודד ארוכות ברחבה שמחוץ לאולם המשחקים ונראה היה כממתיק סוד עם האיש שמעברו השני של הקו. התקרבתי בתמימות אופיינית על מנת לדלות פרטים משיחתו, ומשהתחוור לי כי הנ"ל מדווח על תוצאות משחקים עלתה הסברה שגם האויב בקי בפרטי פרשת השבוע ובחר לשלוח מרגלים. מאוחר יותר התברר כי מדובר בהורה של אחד הילדים ששיחקו במקום במשחק ליגה נוסף במסגרת ליגה ב', ומכיוון שהקבוצה האורחת בשורותיה שיחק הילד היתה אשדודית הועלתה הכוננות לרמת שיא. לאור התנהלותו של החשוד בהמשך באולם המשחקים נראה כאילו חשדתי בכשרים וכי נתתי קרדיט גדול מדי למועדון אשדוד על תחכום יתר, אבל נראה שלעולם לא נדע את התשובה האמיתית לסוגיה זו.

איתות מאשדוד: מתברר שלדרמן סיים בתיקו מול שלחצקי בלוח הראשון, תוצאה ש"מקצה" לבאר שבע חצי נקודה נוספת להשליך איפשהו בדרך. הפער בין הקבוצות ערב הסיבוב האחרון עמד על נקודה אחת (לטובת באר שבע), כאשר אם שתי הקבוצות מנצחות ונוצר שיוויון נקודות כולל אשדוד היא זו שמקדימה את באר שבע בפוטו פיניש. בשלב זה מתברר אם כן שבמקום תוצאה של 0.5:4.5 (ללא בונוס) נדרשת תוצאה של 1:4 "בלבד". אצלנו מתחיל להסתמן יתרון קבוצתי ברור כשפסמן וקלכהיים בלוחות 1 ו-3 כבר עם רגלי יותר בסיום ואילו רמי אופק בלוח 5 מסתער בשצף קצף על יריבו ועמדתו נראית מבטיחה (אם כי אני מודה שלא הבנתי את זה במבט ראשון נבוך מה עם השתלמויות מקצועיות לסוכנים?!). חצי שעה חולפת ואשדוד מאותתת בשנית: מושקוביץ' מסיים במהירות בתיקו בלוח 5, ומיד מועלית הסברה כאילו הוא בדרכו לנמל הסמוך על מנת להסתער בגופו על האניה רייצ'ל קורי. כרגע אנחנו צריכים 1.5:3.5, וכמובן שהמידע זורם ומצב הרוח עולה. רגע לפני שפסמן נכנס לדוחק זמן הוא תופס את יריבו בטקטיקה פשוטה למדי, מפשט לסיום רגלים זכוי עם 2 רגלים יותר וליריב לא נותר אלא להניח את נשקו. במקביל, דרמה באשדוד: ב"ש י"א בשירות אחותה עולה ליתרון חוץ מפתיע של 1:2 כשאת השער כובש החלוץ לאוניד בבצ'וק, מה שאומר שדי לנו כרגע בנצחון מינמלי וריח שמפניה עולה באוויר. עוד טרם שככו הדי הבשורות מאשדוד ורמי אופק משכיב את השוער ומול שער ריק מגלגל פנימה. ב"ש ה' ביתרון 0:2, וכרגע נדרשת עוד נקודה אחת מתוך שלוש או אבדן של חצי נקודה נוספת באשדוד, ולפי המצב בלוחות מסתמן שלא נצטרך טובות מאף אחד כי קלכהיים כבר עם 2 רגלים יותר ולמרות חבטות מאיימות של יריבו בשעון המשחק הוא עושה את דרכו הבטוחה לנצחון קל, וגם פלגי שעמדתו לא נראתה מבטיחה לפרקים נראה כאילו בדרך להכניע את יריבו. האות לחגיגות ניתן עם כניעתו של מאיו בלוח 2 מול פלגי, הודעתי למפעילי על סיום האירוע והכתרתו של המבצע בהצלחה מרובה. בירכתי אותו לרגל עליית קבוצתו לליגה הלאומית, ומכיוון שתפקידי הסתיים חזרתי הביתה שם מחכה לי עבודה מרובה לקראת מעבר דירה השבוע.

זמן קצר אחרי שהגעתי הביתה נכנסתי לאתר האיגוד בכדי לברר תוצאות סופיות של משחקי הליגה השונים, ובהם של אותו מפגש עצמו לו הייתי עד ובו מילאתי תפקיד מפתח (או לפחות תפקיד שאמור היה להיות כזה). הנחתי שגם אם קלכהיים בוודאי זכה לבסוף הרי שלפחות מרקוביץ' בלוח 4 גילה רוחב לב ונידב חצי נקודה ליריבו על מנת לזרז את המסע השמח בחזרה לבאר שבע, שם לבטח ינשאו חמשת המופלאים על כפיים בהגיעם למבואותיה הצפוניים של העיר. מחשבה נאיבית זו רק הוכיחה שלא ממש הכרתי את מפעילי: מתברר שמרקוביץ' גילה חוסר סוציאליות למהדרין והשלים 0:5 חלק וחד משמעי שלא השתמע לשתי פנים ולמעשה ייתר בדיעבד את המבצע המורכב בו נטלתי חלק. אין ספק שב"ש ה' באה במצב רוח קרבי במיוחד למשחק המכריע, ודרסה כל הנקרה בדרכה כשופל במאחז לא חוקי.

סוף דבר: השיירה השמחה חזרה לבאר שבע כשבאמתחתה כרטיס הכניסה לליגה הלאומית, ואני חזרתי לטבוע בארגזי קרטון ובמסקינטייפ ששאריות ממנו שרדו מאז מלחמת המפרץ. אך כמו שאומרים, תם ולא נשלם: סוכן טוב כידוע מצליח לטשטש שלא לומר להסתיר לגמרי את דבר עבודתו הסודית, וסיומו של הסיפור מוכיח כי למרות העבודה הטובה והמסורה שעשיתי יש לי עוד דבר או שניים ללמוד בנושא. אחר הצהרים היינו צריכים לנסוע, אשתי שתחיה, הזאטוט שיגדל ועבדכם הנאמן. עוד אני תופס את מקומי בקוקפיט של הרכב המשפחתי ובעוד אשתי מאפסנת את העגלה של יורש העצר בבגאז', נקראתי לפתע בקול סמכותי לצאת מיד בחזרה החוצה ולתת את דעתי לסוגיה בוערת. עיני כמעט יצאו מחוריהן ברגע שיצאתי מהרכב ופניתי לכיוונה של אשתי: היא הישירה מבטה אלי, ותוך שהיא מחזיקה בידה ברישול פאה בלונדינית ששלפה זה עתה מהבגאז' שאלה אותי אם יש משהו שהייתי רוצה לספר לה. דרושה עזרתכם הדחופה בעניין זה והצעות לתשובה מניחה את הדעת יתקבלו בברכה, או כמו שאומרים בחידות בעיתון: אנא ילדים, עזרו לי לצאת מהמבוך...
חזור למעלה
Palgi
חדש בפורום
חדש בפורום

הצטרף בתאריך: 06/06/2010

הודעהנשלח: 13:48 ,6 יוני 2010, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

ראשית דבר, ברכות לחברי הפורום (התחלתי לעקוב אחריו בעניין השנה בעקבות השתתפותם הערה של גדי, משה ואריאל).
בתור שחקן באר-שבע ה' השנה אני רוצה להודות לגדי שניהל את ענייני הקבוצה ביד בוטחת. לשמחתי גם על הלוח גדי חזר לעניינים וקצר שורה של ניצחונות. אני רוצה להודות למשה, מארגן סדנת השחמט המדוברת, (שגם אם לא עשתה אותנו שחמטאים טובים יותר, וודאי עשתה אותנו אנשים טובים יותר....) על גיחתו לעורף האויב באשדוד בלווית רענו פבל ירצב, ולאריאל, על העזרה בסיבוב האחרון, ועל התיאור הססגוני של האירועים.
עם כל השמחה על הישג העליה ללאומית, די ברור שבשל חלוקת הליגה הארצית לשלושה מחוזות, המחוז הדרומי נחלש בצורה הרבה ביותר, וזו הסיבה העיקרית לכך שסיימנו במקום הראשון בהפרש גדול. ניתוח קצר באקסל לימד אותי שבשנה שעברה, בלוח 2-3 שיחקתי נגד יריבים בעלי מד כושר ממוצע של 2225, בעוד השנה, בלוח 2, שיחקתי נגד יריבים בעלי ממוצע מד כושר של 2175 בלבד. במצב העניינים הנוכחי, במידה והרכב הקבוצה הנוכחי ישמר, אנו עלולים לנוד כמו יו-יו בין ליגה ארצית ולאומית.
לסיכום אנו רוצה לאחל לנו שגדי ימשיך להנהיג אותנו עוד שנים רבות כאשר משה משמש כיד ימינו.
בברכה למועדון הרצליה ולפורום,
ניב
חזור למעלה
sk
משתמש ותיק

הודעהנשלח: 0:16 ,7 יוני 2010, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

ראשית כל הכבוד לאריאל הדרי סוכן חשאי 000,למשימות בעורף האויב מטעם מועדון באר-שבע ולמפעילו-משה פיירניק איש הביון הבינלאומי.
לרגל עליית באר-שבע ה להלן שתי שאלות נושאות פרסים לכבוד הארוע ההיסטורי

מה המשותף לאישים הבאים?
גדי מרקוביץ ומרדכי שורק(תודה לפיירניק על הסיוע בהכנת שאלה זו).
משה פיירניק ודניאל פורת.
הפרסים לשלושת הפותרים הראשונים שפתרו נכון את שתי השאלות-זוג כרטיסים למשחק בית של בני השרון בכדורסל,בעונה הקרובה.
בהצלחה!
חזור למעלה
sk
משתמש ותיק

הודעהנשלח: 0:32 ,7 יוני 2010, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני צופה בשעה זו בסרט קלאסי משנת 1965 "הנער מסינסינטי" בכיכובו של סטיב מקווין ז"ל,הבלתי נשכח!
מומלץ מאד לצפיה "לקוביוסטוסים" מקצוענים.
לילה טוב!
חזור למעלה
UriBlass
משתמש ותיק

הודעהנשלח: 5:32 ,7 יוני 2010, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

מבירור שערכתי מתברר שהסיבוב האחרון בליגה ב גוש דן נדחה על ידי אבי דורנר ברגע האחרון אבל המשחק של יום חמישי לא נדחה כי ההודעה על דחית הסיבוב התקבלה מאוחר מדי(אם הבנתי נכון רק ביום רביעי הודיעו על דחית הסיבוב)

השאלה שלי היא מה המניעים של אבי דורנר לדחות את הסיבוב האחרון בחלק מהליגות,ואם התברר ברגע האחרון משהו חדש שלא היה ידוע קודם(כך שאי אפשר היה להודיע על דחית הסיבוב האחרון קודם).

שאלה נוספת היא מדוע לא ראיתי הודעה רשמית באתר האיגוד על דחית הסיבוב במחוז ב גוש דן.
זה נראה לי בלתי אחראי מטעם האיגוד לשנות זמן של סיבוב בלי להודיע מראש לכולם(ולא רק לראשי הקבוצות).
חזור למעלה
sk
משתמש ותיק

הודעהנשלח: 9:54 ,7 יוני 2010, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

הסיבוב האחרון בליגה ב -גוש דן נדחה בהודעה טלפונית ע"י אבי דורנר כי קבוצת גבעתיים הגישה ערעור לבית הדין על חוקיות תוצאת משחק בלוח 4,במפגש בסיבוב 6 בין גבעתיים לאס"א
קבוצת עתודת ברונו הרצליה ונערי עירוני ת"א קיימו את המפגש בינהם במועד המקורי של הסיבוב האחרון,בהסכמה הדדית של שתי הקבוצות ובאישור מנהל הליגה
המועד החדש שקבע מנהל הליגה 19.6.2010,לאחר פסיקת בית הדין בערעור גבעתיים
לא ידועים לנו פרטי הערעור של אותו משחק למעט העובדה שלא מדובר בבעיה שיפוטית על הלוח,אלא בעיה הקשורה לחוקיות התוצאה
פרטים מלאים למעונינים אצל מנהל הליגה.
חזור למעלה
UriBlass
משתמש ותיק

הודעהנשלח: 12:07 ,7 יוני 2010, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

יש 2 אפשרויות.
1)גבעתיים ערערה רק ברגע האחרון(לא יותר משבוע לפני הסיבוב האחרון)
,ולכן ההודעה שמסר אבי דורנר על דחית הסיבוב נמסרה באיחור.
אם זה המצב אז אני חושב שלא צריכה להיות זכות ערעור על תוצאות ברגע האחרון.

2)גבעתיים ערערה יותר משבוע לפני הסיבוב האחרון אבל האיגוד לא מיהר להגיב על הערעור,ולכן גם לא מיהר לדחות את הסיבוב האחרון(או לחלופין לכנס את בית הדין לפני הסיבוב האחרון)

אם זה המצב אז מדובר ברשלנות של האיגוד.
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    מפתח הפורומים -> משחקי ליגה וגביע כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עבור לעמוד 1, 2, 3, 4  הבא
עמוד 1 מתוך 4

עבור אל:  
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה