ברוכים הבאים לאתר !

תפריט ניווט
· תפריט ראשי
· דף הבית
· ארכיון כתבות
· הורדות
· קישורים
· פורומים
· סטטיסטיקות
· סקרים
· צור קשר
· תקנון
· חפשו אותנו בפייסבוקחפשו אותנו בפייסבוק

· חשבון המשתמש
· החשבון שלי
· שלח כתבה/מאמר
· יומן
· הודעות פרטיות
· רשימת חברים

· אפשרויות באתר
· הדפסת כתבות
· חיפוש
· ניהול

מי מחובר
יש כרגע, אורח(ים) ו, חבר(ים) שכרגע מחוברים לאתר.

שלום אורח/ת, באפשרותך להרשם בחינם על ידי לחיצה כאן

מערכת קהילות הפורומים באתר:
מועדון השחמט הרצליה

http://www.HerzliyaChessClub.com :: צפייה בנושא - ליגת העל בכדורסל-בני השרון
 שאלות ותשובותשאלות ותשובות   חיפושחיפוש   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   כרטיס אישיכרטיס אישי   התחברהתחבר 

ליגת העל בכדורסל-בני השרון

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    מפתח הפורומים -> דיון כללי
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
sk
משתמש ותיק

הצטרף בתאריך: 28/05/2007

הודעהנשלח: 20:00 ,24 אוקטובר 2009, שבת    כותרת הודעה: ליגת העל בכדורסל-בני השרון תגובה עם ציטוט

לתשומת לב כל השחמטאים שזכו בתחרויות במועדון הרצליה בכרטיס זוגי למשחקי בית של קבוצת בני השרון בכדורסל וכן לשני הכשרונות פז מגן ואריאל הדרי שזכו גם הם בכרטיס זוגי מהמועדון במסגרת מדיניותו לעודד "כשרונות צעירים בשחמט ,ומוסיקה"-המשחקים מתחילים מחר יום ראשון בערב בהרצליה שעה 19.00 נגד עירוני רמת גן
הזכאים לכרטיס הזוגי מתבקשים לאשר הופעתם טלפונית לשלמה קנדלשיין עד יום ראשון -יום המשחק-שעה 12.00 בצהריים.
צעיפים ורעשנים של בני השרון הוכנו למעודדים-פז ואריאל וב"ב!
שבוע טוב ובהצלחה
שלמה קנדלשיין
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
pazaland
משתמש ותיק

הצטרף בתאריך: 26/05/2007

הודעהנשלח: 20:47 ,24 אוקטובר 2009, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

הדרי , רוצה לקנות ממני את הכרטיסים ?
אמכור לך אותם ב-5 שקלים לאחד...
חזור למעלה
mka
משתמש ותיק

הצטרף בתאריך: 19/05/2007

הודעהנשלח: 22:20 ,24 אוקטובר 2009, שבת    כותרת הודעה: משחק פתיחת הליגה בכדורסל תגובה עם ציטוט

שבוע טוב
הדרי שווה ב 5 שקלים
הכרטיסים לא מסומנים
אפשר לתפוס כסאות ביציע...מקום טוב באמצע!
חזור למעלה
hadari
משתמש ותיק

הצטרף בתאריך: 30/10/2008

הודעהנשלח: 0:18 ,25 אוקטובר 2009, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

מצד אחד מי פראייר "לבזבז" כרטיס פתוח על משחקים בתחילת העונה, עדיף לשמור אותם למשחקים מול מכבי ת"א, הפועל ירושלים או לפחות למשחקים בפליי-אוף כמו שעשיתי בשנה שעברה. מצד שני לכו תדעו, אחרי החקירה של רשות המיסים שתתחיל השבוע אולי עוד יתגלה שכל הליגה הזאת היא בנק אחד גדול ואם הולכים לסגור לנו אותה על הפרצוף אז אולי כדאי לממש את הכרטיסים כמה שיותר מהר... בכל מקרה מחר בערב לא עומד על הפרק בגלל מה שנקרא "התחייבויות קודמות", ועד שנדע בדיוק מה קורה אני מבקש להקדיש לכל המעורבים בפרשה את השיר האלמותי הבא:

http://www.shiron.net/artist?type=lyrics&wrkid=2091&prfid=960&lang=1

יש כמה וכמה שורות בשיר שיכולות בהחלט לסכם ולהוות כותרת ראויה לפרשה הבאמת כאובה הזאת, אבל הבחירה קשה לי ואני מציע שכל אחד יעשה אותה לבד...

פזלנד אני מבין שעסקי הווינר מקרטעים מה שגורם לך לחפש דרכים יצירתיות לדפוק את הקופה צוחק תיזהר רק שלא יעצרו אותך על ספסרות ואז המשחק שלך ביום שני ידחה, משה לא יסכים לתת לך תיקו לצורך הגרלה ויחכה שישחררו אותך בערבות ואני בינתיים אוכל כאן את מעט הציפורניים שעוד נשארו לי בציפיית שווא להגרלה. כשאממש את הזכיה שלי וארצה כרטיסים נוספים אכנס איתך למו"מ רציני יותר, כרגע ההצעה שלי היא שקל אחד לשני הכרטיסים ותאמין לי פזלנד - לי זה עולה יותר... שמח מאד
חזור למעלה
sk
משתמש ותיק

הודעהנשלח: 8:03 ,26 אוקטובר 2009, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

נצחון מרשים לבני השרון על עירוני רמת-גן 82:62.
בין המעודדים את בני השרון,שני שחמטאים עידן לביא ושלמה קנדלשיין.
בהצלחה הערב על לוח השחמט!
חזור למעלה
hadari
משתמש ותיק

הודעהנשלח: 10:50 ,26 אוקטובר 2009, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני תוהה האם אוניקווה, קוקי בלצ'ר, אורי יצחקי וחבריהם יגמלו היום לעידן לביא בעידוד מאסיבי במשחקו מולי במסגרת תחרות הסתיו בהרצליה, וכמו כן מעניין האם פזלנד ימשיך לספסר וימכור להם כרטיסים למשחק ב-5 שקלים הכרטיס (הכרטיסים לא מסומנים ולכן על פניו מדובר במציאה של ממש. אם בלצ'ר ושות' יגיעו מספיק מוקדם ייתכן ויתפסו מקום קרוב מאד ל-ח8, ומכיוון שאני בשחור יש מצב הגיוני שכל ההתקפות יהיו בצד שלהם... צוחק ).
חזור למעלה
sk
משתמש ותיק

הודעהנשלח: 22:33 ,8 נובמבר 2009, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

נצחון דחוק הערב לבני השרון בכדורסל בליגת העל(משחק בית)על אשקלון במשחק מרתק 65:63.
אשקלון הגיעה עם קהל אוהדים רב ובראשם השחמטאי...יואל לוי.
בין קהל אוהדי בני השרון ניצפו-עידן לביא ,משה מאור ושלמה קנדלשיין.
אחד משופטי המשחק היה חתנו של "השריף" מגבעתיים,חברו של הדרי-סמי בכר.
מקורות יודעי דבר מסרו כי בקהל הצופים נראו מיודענו אריאל הדרי ופז מגן מנתחים מספר וארינטים בשחמט.אין אישור למידע זה.
לילה טוב ולהתראות מחר בסיבוב 5 באליפות הרצליה!
חזור למעלה
hadari
משתמש ותיק

הודעהנשלח: 9:00 ,9 נובמבר 2009, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

sk כתב:
מקורות יודעי דבר מסרו כי בקהל הצופים נראו מיודענו אריאל הדרי ופז מגן מנתחים מספר וארינטים בשחמט.אין אישור למידע זה.

מדובר (כרגיל במקומותינו) במה שנקרא "ע"פ מקורות זרים". בשלב זה אני מכחיש מכל וכל, ואם ימשיכו לרוץ שמועות יתכן ואכנס הערב מסיבת עיתונאים לפני תחילת המשחקים ובה אתייחס באריכות לידיעה.

את תגובתו של פז מגן לא ניתן היה להשיג.
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    מפתח הפורומים -> דיון כללי כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור אל:  
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה