ברוכים הבאים לאתר !

תפריט ניווט
· תפריט ראשי
· דף הבית
· ארכיון כתבות
· הורדות
· קישורים
· פורומים
· סטטיסטיקות
· סקרים
· צור קשר
· תקנון
· חפשו אותנו בפייסבוקחפשו אותנו בפייסבוק

· חשבון המשתמש
· החשבון שלי
· שלח כתבה/מאמר
· יומן
· הודעות פרטיות
· רשימת חברים

· אפשרויות באתר
· הדפסת כתבות
· חיפוש
· ניהול

מי מחובר
יש כרגע, אורח(ים) ו, חבר(ים) שכרגע מחוברים לאתר.

שלום אורח/ת, באפשרותך להרשם בחינם על ידי לחיצה כאן

מערכת קהילות הפורומים באתר:
מועדון השחמט הרצליה

http://www.HerzliyaChessClub.com :: צפייה בנושא - "נאה דורש נאה מקיים"
 שאלות ותשובותשאלות ותשובות   חיפושחיפוש   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   כרטיס אישיכרטיס אישי   התחברהתחבר 

"נאה דורש נאה מקיים"

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    מפתח הפורומים -> דיון כללי
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
sk
משתמש ותיק

הצטרף בתאריך: 28/05/2007

הודעהנשלח: 6:31 ,13 אוקטובר 2008, ב'    כותרת הודעה: "נאה דורש נאה מקיים" תגובה עם ציטוט

תחושותיו של נשיא אלקנה-חגי פרנק בחודשים האחרונים ,כי רמתו השחמטית עלתה בצורה משמעותית,אכן באה לידי ביטוי במד הכושר האחרון ליום 30.9 -חגי עלה ברבעון האחרון ב-82 נק. !!
מד כושרו הנוכחי הוא-1755[הקודם-1673].
כתבנו הבכיר דניאל פורת והסטטיסטיקאי שלנו אורי בלאס מתבקשים לנתח את "תורת הסיכויים",
וההסתברויות הנובעות,מקצב ההתקדמות המרשים של חגי לשנה הקרובה.
אכן"נאה דורש נאה מקיים"ואנו מאחלים לחגי הצלחה מלאה ב"מסעיו לצמרת [לא רק בפטרה]השחמט.
בהצלחה וחג שמח חגי!
נ.ב
"חתן השמחה" חגי מתבקש להביא לידיעת גולשי האתר את ה"מתכון" להצלחתו.
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
danielp
משתמש סוף הדרך

הצטרף בתאריך: 01/06/2007

הודעהנשלח: 18:01 ,13 אוקטובר 2008, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

http://www.chess-il.com/forum/viewtopic.php?t=6838&start=195
זה כמו חידה במתמטיקה: פזלנד יוצא מתל-מונד דרומה במהירות של 111 נק' בעדכון.
חגי פרנק יוצא מאלקנה צפונה במהירות של 82 נק' בעדכון... תוך כמה זמן ייפגשו השניים?
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי שלח אימייל
pazaland
משתמש ותיק

הצטרף בתאריך: 26/05/2007

הודעהנשלח: 0:21 ,14 אוקטובר 2008, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

חחחח , דניאל , יא קרוע צוחק
ודניאל , זהירות ! אורי בלאס עוד עלול לפתור את זה ואז עתידי יהיה עגום לפי חישוביו עצוב
חזור למעלה
sk
משתמש ותיק

הודעהנשלח: 8:32 ,15 אוקטובר 2008, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

דניאל שלום
העובדה הסטטיסטית נכון להיום היא כי ההפרש בין השניים נכון להיום הוא 261 נק.כך שההסתברות הסטטיסטית כי השניים יפגשו בשנה הקרובה,היא לא סבירה,וזקוקה לניתוח
מקצועי של בר-סמכא אורי בלאס,האמור לפענח לגולשי האתר היום את "צופן דה..פרנק,ומהם סכויי
התקדמותו בשנה הקרובה לאור הפריצה הגדולה שלו ברבעון האחרון של מד הכושר.
בכל מקרה אנו מאחלים הצלחה לשניים!
חזור למעלה
UriBlass
משתמש ותיק

הודעהנשלח: 1:20 ,16 אוקטובר 2008, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

לא נראה לי הגיוני שפז מגן ימשיך בירידה שלו בקצב של 111 נקודות לעדכון כך שלא אתייחס לשאלה מתי פז מגן וחגי פרנק יפגשו.

אני מאחל לחגי פרנק הצלחה אבל חסרים לי עובדות כדי לצפות את התקדמותו בשנה הקרובה ובלי לדעת כמה זמן הוא מתכוון להתאמן אני לא מתכוון לתת תחזית.

אין לי מושג אם חגי ימשיך להתקדם בשנה הקרובה אבל
אני מעריך שהתקדמות בקצב של 82 נקודות לרבעון לא תמשך(ואאחל לו שישיג דרגה שניה ב2009).

בכל זאת לשם הניתוח התקדמות של 82 נקודות לרבעון אומרת:

1837 ב1.1.2009
1919 ב1.4.2009 דרגה שניה.
2001 ב1.7.2009 דרגה ראשונה
2083 ב1.9.2009 מועמד לאמן

אגב לדעתי אפשר להתקדם בגיל מבוגר, ואם שלמה קנדלשיין ירצה ויחליט להתאמן ברצינות על טקטיקה ,ולשחק בתחרויות הוא יוכל להשיג דרגת אמן גם אחרי גיל 60,ואולי זה יוכל לעודד מבוגרים אחרים(כגון עופר קינברג או פז מגן או זאב בן פורת או דני ביטרן) לעשות מאמץ יותר רציני כדי להשיג דרגת האמן.
חזור למעלה
חגי
משתמש ותיק

הצטרף בתאריך: 23/08/2007

הודעהנשלח: 23:09 ,6 נובמבר 2008, ה'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

תודה רבה לכל מברכיי.

היות ואת הדרגה הרביעית קבלתי בעדכון יולי 2001 כמדומני אזי יש כנראה לצנן את ההתלהבות.
אמנם היתה לי פריצת דרך בתחרות בפ"ת והיא נבעה מ2 גילויים חדשים שלי כיצד להתמודד עם שחקנים חזקים ואכן זה עבד שם מול כולם ובכל המשחקים ניצחתי או עשיתי תיקו....

עד שהגעתי לסבוב האחרון מול האמן אנטולי טרנופולסקי. מכיוון שאנטולי עצבן אותי ערב קודם הגעתי די נחוש לקרב והתכוונתי לנצח אותו והצלחתי להכניס לעצמי לראש שזה אפשרי. אני אשמח בהמשך להראות לכם את המשחק אבל משהו שם לא הספיק וסיום פרשים של תיקו כשלו כמדומני בסה"כ חצי רגלי יותר ממני (רגלי כפול לא עובר) כשאני נתתי לו את הרגלי הזה וחישבתי תיקו בכל הכיוונים אבל איכשהו הוא הצליח בטכניקה מורכבת לזכות למרות שאפילו המחשב לא מצא זכיה כשבדקתי אתו אח"כ.

זה קצת עצר אותי ואח"כ בתחרות בגבעתיים כבר הגעתי במצב רוח לא טוב ולא היה לי כוח להלחם.
דווקא האקטיבי שלכם היה נחמד ואפילו יצאתי ממנו עם פלוס נחמד במד כושר למרות שניצחתי את מי שהיה מתחתי והפסדתי ל3 שהיו הרבה מעלי.

מה התוכנית שלי הלאה? כרגע עצרתי את התחרויות ואני מנתח את המשחקים מעל התחרויות האחרונות. מה שקרה הוא שאם בעבר היתה לי בעיה רצינית של טקטיקה אבל באסטרטגיה הייתי סביר, בסיומים טוב מאד ובפתיחות סביר אז כעת זה התהפך ואני סוף סוף רואה טקטיקה יפה מאד(לא מגלה את הסוד אבל אחדים ממכם שמעו ממני על הטריק של נדבורה) אבל פתאום הסיומים שהיו החלק החזק ביותר שלי כבר לא מספיק טובים מול שחקני של 1900+

אני חושב שאני אקדיש זמן מה ללימוד בטרם אחזור להתחרות.
החידוש הגדול הוא שלראשונה המועדון שלי החליט להציב אותי בליגה א' ואני מאד מתרגש וגאה לשחק בליגה זו ואני מקווה שאתחרה שם בהצלחה.

זה להפעם וד"ש לשלמה אני בטוח שהוא יכול להתקדם לדרגת אמן אם רק ירצה בכך. אז אני מבקש לומר לך שלמה: תודה על הברכות ו" אתה עוד צעיר"
קורץ
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    מפתח הפורומים -> דיון כללי כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור אל:  
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה