ברוכים הבאים לאתר !

   תפריט ניווט
· תפריט ראשי
· דף הבית
· ארכיון כתבות
· הורדות
· קישורים
· פורומים
· סטטיסטיקות
· סקרים
· צור קשר
· תקנון
· חפשו אותנו בפייסבוקחפשו אותנו בפייסבוק

· חשבון המשתמש
· החשבון שלי
· שלח כתבה/מאמר
· יומן
· הודעות פרטיות
· רשימת חברים

· אפשרויות באתר
· הדפסת כתבות
· חיפוש
· ניהול

   מי מחובר
יש כרגע, אורח(ים) ו, חבר(ים) שכרגע מחוברים לאתר.

שלום אורח/ת, באפשרותך להרשם בחינם על ידי לחיצה כאן

מערכת קהילות הפורומים באתר:
מועדון השחמט הרצליה

http://www.HerzliyaChessClub.com :: צפייה בנושא - גביע אירופה לקבוצות ביוון
 שאלות ותשובותשאלות ותשובות   חיפושחיפוש   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   כרטיס אישיכרטיס אישי   התחברהתחבר 

גביע אירופה לקבוצות ביוון

 
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    מפתח הפורומים -> דיון כללי
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
sk
משתמש ותיק


הצטרף בתאריך: 28/05/2007
הודעות: 3287

הודעהנשלח: 19:34 ,7 אוקטובר 2008, ג'    כותרת הודעה: גביע אירופה לקבוצות ביוון תגובה עם ציטוט

בשבוע הבא בין התאריכים 16-24.10.2008,תערך בקליטיאה יוון,תחרות גביע אירופה לקבוצות גברים[62 קבוצות]ונשים[18 קבוצות]-7סיבובים שוויצרים.
את ישראל תייצגנה בתחרות הגברים-האלופה אשדוד[בהרכב חזק ביותר-מדורגת7]וסגניתה באר-
שבע,ובתחרות הנשים האלופה מדעטק-אינטל חיפה ,וסגניתהומחזיקת גביע המדינה-הרצליה.
הרכב קבוצת הרצליה-אירנה בוטביניק,אירנה לן,מרינה ליאן ולורה פלדמן.
המארגנים הזמינו גם את השופט הבינלאומי עו"ד אלון שולמן,אשר ישפוט בתחרויות.
מן הראוי לציין כי כמה מבכירי השחמטאים של ישראל,מחזקים קבוצות אירופאיות,ברוח הגלובאליזציה-רבי האמנים רויז, פוסטני,וסוטובסקי.
כתבנו הבכיר האמן דניאל פורת ,יכסה באופן שוטף ,מידי ערב, את המשחקים ,עם פרשנויות ואנקדוטות אטרקטיביות שיופיעו באתר מועדון הרצליה
בהצלחה לכל נציגות ישראל בגביע אירופה לקבוצות!
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
danielp
משתמש סוף הדרך


הצטרף בתאריך: 01/06/2007
הודעות: 1269

הודעהנשלח: 2:30 ,17 אוקטובר 2008, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

http://ecc2008.chessdom.com/

גברים:

הרכבי 3 המדורגות הראשונות:

1. URAL Sverdlovskaya (0 / 0)
Bo. Name Rtg FED Pts.
1 GM Radjabov Teimour 2751 AZE 0.0
2 GM Kamsky Gata 2729 USA 0.0
3 GM Shirov Alexei 2726 ESP 0.0
4 GM Grischuk Alexander 2719 RUS 0.0
5 GM Malakhov Vladimir 2675 RUS 0.0
6 GM Motylev Alexander 2672 RUS 0.0
7 GM Dreev Alexey 2670 RUS 0.0
8 GM Rashkovsky Nukhim N 2519 RUS 0.0

2. MIKA Chess Club (0 / 0)
Bo. Name Rtg FED Pts.
1 GM Carlsen Magnus 2786 NOR 0.0
2 GM Aronian Levon 2757 ARM 0.0
3 GM Gelfand Boris 2719 ISR 0.0
4 GM Sargissian Gabriel 2642 ARM 0.0
5 GM Jobava Baadur 2664 GEO 0.0
6 GM Petrosian Tigran L 2629 ARM 0.0
7 GM Pashikian Arman 2611 ARM 0.0

3. OSG Baden-Baden e.V. (0 / 0)
Bo. Name Rtg FED Pts.
1 GM Svidler Peter 2727 RUS 0.0
2 GM Bacrot Etienne 2705 FRA 0.0
3 GM Nisipeanu Liviu-Dieter 2684 ROU 0.0
4 GM Naiditsch Arkadij 2678 GER 0.0
5 GM Vallejo Pons Francisco 2664 ESP 0.0
6 GM Harikrishna P 2659 IND 0.0
7 GM Krasenkow Michal 2624 POL 0.0
8 GM Schlosser Philipp 2567 GER 0.0

הרכבי נציגות ישראל:

6. Ashdod Illit Chess Club (0 / 0)
Bo. Name Rtg FED Pts.
1 GM Gashimov Vugar 2703 AZE 0.0
2 GM Eljanov Pavel 2720 UKR 0.0
3 GM Sutovsky Emil 2651 ISR 0.0
4 GM Smirin Ilia 2649 ISR 0.0
5 GM Avrukh Boris 2657 ISR 0.0
6 GM Moiseenko Alexander 2678 UKR 0.0
7 GM Golod Vitali 2584 ISR 0.0
8 GM Kogan Artur 2561 ISR 0.0

17. Beer Sheba Chess Club (0 / 0)
Bo. Name Rtg FED Pts.
1 GM Huzman Alexander 2590 ISR 0.0
2 GM Rodshtein Maxim 2609 ISR 0.0
3 GM Greenfeld Alon 2560 ISR 0.0
4 IM Khmelniker Ilya 2443 ISR 0.0
5 Nabaty Tamir 2456 ISR 0.0
6 IM Vydeslaver Alik 2399 ISR 0.0

נשים:

הרכבי 3 המדורגות הראשונות הראשונות:

1. Cercle d'Echecs Monte Carlo (0 / 0)
Bo. Name Rtg FED
1 GM Koneru Humpy 2622 IND
2 GM Cramling Pia 2544 SWE
3 GM Xie Jun 2574 CHN
4 IM Dzagnidze Nana 2458 GEO
5 IM Socko Monika 2473 POL
6 IM Skripchenko Almira 2463 FRA

2. Spartak Vidnoe (0 / 0)
Bo. Name Rtg FED
1 WGM Hou Yifan 2557 CHN
2 GM Stefanova Antoaneta 2550 BUL
3 IM Zhao Xue 2522 CHN
4 IM Kosintseva Tatiana 2511 RUS
5 IM Kosintseva Nadezhda 2460 RUS
6 IM Ovod Evgenija 2416 RUS

3. MIKA Yerevan (0 / 0)
Bo. Name Rtg FED
1 GM Chiburdanidze Maia 2489 GEO
2 IM Danielian Elina 2495 ARM
3 GM Lahno Kateryna 2507 UKR
4 IM Mkrtchian Lilit 2436 ARM
5 IM Khurtsidze Nino 2413 GEO

הרכבי נציגות ישראל:

12. Madatech Haifa Chess Club (0 / 0)
Bo. Name Rtg FED
1 WGM Pitam Ela 2295 ISR
2 WGM Igla Bella 2254 ISR
3 Vovinkina Natalia 2147 ISR
4 Porat Maya 2137 ISR

16. Herzliya Chess Club (0 / 0)
Bo. Name Rtg FED
1 WFM Botvinnik Irina 2239 ISR
2 Len Irina 2089 ISR
3 Lian Marina 1869 ISR
4 Feldman Lora 0 ISR

יריבתה של אשדוד:

38. TammerShakki - Tampere (0 / 0)
Bo. Name Rtg FED Pts.
1 IM Karttunen Mika 2411 FIN 0.0
2 IM Maki Veijo 2413 FIN 0.0
3 IM Lehtinen Heikki 2381 FIN 0.0
4 FM Lampen Timo 2337 FIN 0.0
5 FM Penttinen Jarkko 2322 FIN 0.0
6 FM Mertanen Janne 2308 FIN 0.0
7 Sisatto Olli 2283 FIN 0.0
8 FM Kytoniemi Jyrki 2268 FIN 0.0

יריבתה של באר שבע:

49. Schakklubben av 1911 (0 / 0)
Bo. Name Rtg FED Pts.
1 IM Hansen Torbjorn Ringdal 2436 NOR 0.0
2 IM Bae Torstein 2404 NOR 0.0
3 FM Urkedal Frode 2316 NOR 0.0
4 Sousa Helsio Paulo 2229 NOR 0.0
5 WFM Bjerke Silje 2204 NOR 0.0
6 Gvein Kenneth 2189 NOR 0.0

יריבתה של מדעטק חיפה:

3. MIKA Yerevan (0 / 0)
Bo. Name Rtg FED
1 GM Chiburdanidze Maia 2489 GEO
2 IM Danielian Elina 2495 ARM
3 GM Lahno Kateryna 2507 UKR
4 IM Mkrtchian Lilit 2436 ARM
5 IM Khurtsidze Nino 2413 GEO

יריבתה של הרצליה:

7. EPAM (0 / 0)
Bo. Name Rtg FED
1 GM Hoang Thanh Trang 2487 HUN
2 IM Zatonskih Anna 2446 USA
3 IM Atalik Ekaterina 2426 TUR
4 IM Matveeva Svetlana 2412 RUS
5 WGM Sharevich Anna 2318 BLR
_________________
()"")
( 'o')")
( ,,)(")(")
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי שלח אימייל
danielp
משתמש סוף הדרך


הצטרף בתאריך: 01/06/2007
הודעות: 1269

הודעהנשלח: 1:04 ,18 אוקטובר 2008, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

תוצאות נציגות ישראל בסיבוב הראשון:

גברים:

1.6 TammerShakki - Tampere 2.5-3.5 Ashdod Illit Chess Club
1 Karttunen Mika 2411 0.5-0.5 Gashimov Vugar 2703
2 Maki Veijo 2413 0.5-0.5 Sutovsky Emil 2651
3 Lehtinen Heikki 2381 1-0 Smirin Ilia 2649
4 Lampen Timo 2337 0-1 Avrukh Boris 2657
5 Penttinen Jarkko 2322 0-1 Moiseenko Alexander 2678
6 Sisatto Olli 2283 0.5-0.5 Golod Vitali 2584

1.17 Beer Sheba Chess Club 5-1 Schakklubben av 1911
1 Huzman Alexander 2590 1-0 Hansen Torbjorn Ringdal 2436
2 Rodshtein Maxim 2609 0.5-0.5 Bae Torstein 2404
3 Greenfeld Alon 2560 1-0 Urkedal Frode 2316
4 Khmelniker Ilya 2443 1-0 Sousa Helsio Paulo 2229
5 Nabaty Tamir 2456 1-0 Bjerke Silje 2204
6 Vydeslaver Alik 2399 0.5-0.5 Gvein Kenneth 2189

נשים:

1.3 MIKA Yerevan 3-1 Madatech Haifa Chess Club
1 Danielian Elina 2495 0.5-0.5 Pitam Ela 2295
2 Lahno Kateryna 2507 1-0 Igla Bella 2254
3 Mkrtchian Lilit 2436 1-0 Vovinkina Natalia 2147
4 Khurtsidze Nino 2413 0.5-0.5 Porat Maya 2137

1.7 EPAM 4-0 Herzliya Chess Club
1 Hoang Thanh Trang 2487 1-0 Botvinnik Irina 2239
2 Zatonskih Anna 2446 1-0 Len Irina 2089
3 Atalik Ekaterina 2426 1-0 Lian Marina 1869
4 Sharevich Anna 2318 1-0 Feldman Lora
_________________
()"")
( 'o')")
( ,,)(")(")
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי שלח אימייל
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    מפתח הפורומים -> דיון כללי כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

 
עבור אל:  
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה


Powered by phpBB 2.0.6 © 2001 phpBB Group

Version 2.0.6 of PHP-Nuke Port by Tom Nitzschner © 2002 www.toms-home.com
Hebrew Version 1.0.4 by phpBBHeb.com  ::  HebNukeR Port by Gil Dvir © 2004 HebNukeR.org




כל התמונות והסמלים המסחריים אשר באתר זה שייכים לבעלייהם החוקיים. הערות המשתמש שיכות להם וצוות האתר אינו אחראי לגביהם.
כל שאר התוכן אשר נמצא באתר שייך על פי חוק לצוות האתר © 2007. מבוסס קוד פתוח תחת רשיון GNU/GPL
Powered © 2003 by PHP-Nuke  :: Hebrew Ver. HebNukeR 2.0 © 2004 by HebNukeR.org. All Rights Reserved ::
העמוד נוצר תוך: 0.098 שניות