ברוכים הבאים לאתר !

תפריט ניווט
· תפריט ראשי
· דף הבית
· ארכיון כתבות
· הורדות
· קישורים
· פורומים
· סטטיסטיקות
· סקרים
· צור קשר
· תקנון

· חשבון המשתמש
· החשבון שלי
· שלח כתבה/מאמר
· יומן
· הודעות פרטיות
· רשימת חברים

· אפשרויות באתר
· הדפסת כתבות
· חיפוש
· ניהול

מי מחובר
יש כרגע, אורח(ים) ו, חבר(ים) שכרגע מחוברים לאתר.

שלום אורח/ת, באפשרותך להרשם בחינם על ידי לחיצה כאן

מערכת קהילות הפורומים באתר:
מועדון השחמט הרצליה

http://www.HerzliyaChessClub.com :: צפייה בנושא - אני מתכנן לתרום כסף לתחרות ידע שחמטאי של משחק בסוף השנה
 שאלות ותשובותשאלות ותשובות   חיפושחיפוש   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   כרטיס אישיכרטיס אישי   התחברהתחבר 

אני מתכנן לתרום כסף לתחרות ידע שחמטאי של משחק בסוף השנה

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    מפתח הפורומים -> דיון כללי
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
UriBlass
משתמש ותיק

הצטרף בתאריך: 28/05/2007

הודעהנשלח: 9:12 ,14 ינואר 2019, ב'    כותרת הודעה: אני מתכנן לתרום כסף לתחרות ידע שחמטאי של משחק בסוף השנה תגובה עם ציטוט

ההחלטה שלי לתרום מותנית בזה שארוויח מספיק(וכמובן שלא אתרום ממה שאין לי וההחלטה שלי היא לתרום רק חלק ממה שארוויח) אבל אם לא יקרה משהו לא צפוי אני צפוי להחליט סופית לתרום 10,000 שח בסביבות סוף שנת 2019 כאשר התחרות תהיה לפחות 3 חודשים אחרי ההודעה הסופית בשנת 2020 כדי שיהיה זמן להתכונן לתחרות.

ההחלטה שלי היא שהתרומה הראשונה שלי תהיה רק לנשים(גברים יוכלו להשתתף גם בתחרות אבל אני לא תורם להם פרסים).

לגבי נושא התחרות עוד לא החלטתי עדיין סופית אבל אני שוקל שנושא התחרות הראשון יהיה מסעיהן החזקים של נשים באליפות העולם 2018 בבליץ(חשבתי בהתחלה שנושא התחרות יהיה חוברות באנגלית שאני מלמד שחמט לפיהן כשהמטרה תהיה לפתור את החוברות בזמן מוגבל אבל אחרי שלא קיבלתי רשיון לתרגם את החוברות לעברית החלטתי לוותר על זה ולבנות בעצמי חומר שחמטאי לתחרות).

התחלתי לאסוף עמדות בהן אישה שיחקה מסע שהוא בבירור טוב יותר מהאלטרנטיבות לפי סטוקפיש(היו יותר מ1000 משחקים ,ולהערכתי יש יותר מ10000 עמדות רלבנטיות כי ב5 המשחקים הראשונים מצאתי בממוצע כ15 עמדות במשחק, ולזכור מה המסע הטוב בכל אחת זאת לא משימה פשוטה).

התוכנית היא לבחור למשל 500 עמדות מקריות מתוך העמדות הרלבנטיות כשהבחינה תהיה על העמדות האלו עם זמן מוגבל של נניח שעתיים כשהזוכות בפרסים יהיו נשים שיציעו את המסע הנכון בהכי הרבה עמדות(וכדי לא לעודד לנחש סתם יורידו ניקוד גם על תשובות לא נכונות)..

חלק מהן כמובן עמדות פשוטות שצריך לקחת כלי ויש רק אפשרות אחת סבירה אבל רוב העמדות אינן כאלו.
חלק עמדות שהסיבה שהמסע הוא בבירור טוב יותר מאחרים היא טקטית לא פשוטה או עמדתית לפעמים פשוטה ולפעמים לא פשוטה.

הנה דוגמה לעמדה בה הסיבה היא עמדתית פשוטה.
תור שחור למצוא את המסע הטוב.

חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    מפתח הפורומים -> דיון כללי כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור אל:  
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה