dont pass here!Array ( [0] => Block active for Rule: 1 - unlock in -54 Sec. ) מועדון השחמט הרצליה

ברוכים הבאים לאתר !

תפריט ניווט
· תפריט ראשי
· דף הבית
· ארכיון כתבות
· הורדות
· קישורים
· פורומים
· סטטיסטיקות
· סקרים
· צור קשר
· תקנון

· חשבון המשתמש
· החשבון שלי
· שלח כתבה/מאמר
· יומן
· הודעות פרטיות
· רשימת חברים

· אפשרויות באתר
· הדפסת כתבות
· חיפוש
· ניהול

מי מחובר
יש כרגע, אורח(ים) ו, חבר(ים) שכרגע מחוברים לאתר.

שלום אורח/ת, באפשרותך להרשם בחינם על ידי לחיצה כאן

מערכת קהילות הפורומים באתר:
מועדון השחמט הרצליה

http://www.HerzliyaChessClub.com :: צפייה בנושא - ליגה א שפלה 2013
 שאלות ותשובותשאלות ותשובות   חיפושחיפוש   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   כרטיס אישיכרטיס אישי   התחברהתחבר 

ליגה א שפלה 2013

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    מפתח הפורומים -> משחקי ליגה וגביע
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
UriBlass
משתמש ותיק

הצטרף בתאריך: 28/05/2007

הודעהנשלח: 10:08 ,11 דצמבר 2012, ג'    כותרת הודעה: ליגה א שפלה 2013 תגובה עם ציטוט

גיליתי שחבר הפורום אריאל הדרי עבר לשחק בקרית אונו בליגה זאת כך שהחלטתי לפתוח נושא על ליגה זאת.

אגב חבר פורום אחר מאיר פז גם רשום בקרית אונו בקבוצה של ליגה ב.
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
hadari
משתמש ותיק

הצטרף בתאריך: 30/10/2008

הודעהנשלח: 0:21 ,25 ינואר 2013, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

באיחור של שבועיים דיווח קצר על נצחוננו הדחוק מהסיבוב הראשון:

אירחנו את פורת א' בתקווה להתחיל את הליגה ברגל ימין.

עומר קלי תפס יום חלש בלוח השלישי מול טרטקובסקי ומהפתיחה היה נראה שבמשחק שלו יש שתי תוצאות אפשריות שאף אחת מהן לא לטובתו. לצערנו בסופו של דבר הסכר נפרץ...

בלוח הרביעי חשבתי שבן להב השיג יתרון מסוים על טיקטין בסיום אבל זה לא הספיק ליותר מתיקו.

עבדכם ניצח את ויטמן בלוח השני תוך שהוא מנצל יפה אי דיוקים של היריב בסיום אם כי מצליח בעמדת נצחון להחיות פרש מת של יריבו וכמעט אוכל אותה.

את שער הנצחון כבש גיבור היום עומר רשף שהצליח להפוך סיום נחות מול אורגד לעמדת תיקו מת, ועמדת תיקו מת בסיום של צריח+2 רגלים לכל צד לנצחון רב מזל הודות למלך אקטיבי במיוחד שהצליח להלחיץ את היריב בדוחק זמן הדדי.

שלב דוחק הזמן התנהל לצלילי הפרעות בלתי פוסקות מצד האורחים הבלתי מנומסים מכפר סבא שמרגע שסיימו את משחקם מול הקבוצה השניה של קרית אונו (בליגה ב') לא שעו לתחינות הנוכחים לסתום את הפה ו/או לצאת מהחדר ובחרו לנהל דיונים קולניים במקום עצמו על מנת להבטיח הפרעה מקסימלית.

בשבת משחק חשוב ברמת גן מול אטיוד ב'.

נ.ב. אני יודע שציפיתם ליותר אבל סיכום של משחק נטול צבי זה לא זה. צר לי אבל תצטרכו להנמיך ציפיות השנה צוחק
חזור למעלה
hadari
משתמש ותיק

הודעהנשלח: 17:41 ,16 מרץ 2013, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

הפרדת הכוחות ביני ובין צבי נותנת אותותיה, החומר דל ואי לכך מובא היום סיקור אלטרנטיבי בלבד. עם הקוראים הסליחה.

היום הפסדנו לאטיוד ר"ג א' 1.5:2.5 (הפסד קבוצתי ראשון שלנו) שאני מנצח את טים שיק בוכבינדר במשחק טוב שלי, עומר קלי מסיים בתיקו עם גיא רוזן ואילו עומר רשף ובן להב מפסידים לדן דרורי ושי גינכיל בהתאמה.

הערכתי שטים לא ישחק כי חשבתי שהוא ירצה לנוח לפני גמר אליפות הארץ לנוער שמתחיל מחר והייתי מוכן למשחק מול גיא רוזן או חגי גל אבל ההערכה שלי התבררה כלא נכונה וטים כן הגיע בסוף. הצלחתי להשיג יתרון קל בפתיחה למרות שלא הכרתי את הנוסח שטים שיחק. התפתח משחק די חריף ששני הצדדים לא עושים הצרחה. עריכה: במחשבה שניה זה לא מדויק ששני הצדדים לא הצריחו כי אני עשיתי הצרחה מלאכותית שהבאתי את המלך שלי ל-ה2, אח"כ את הצריח ל-ה1 ובסוף את המלך ל-ו1. אמנם לפי חוקי השחמט המסעים שעשיתי במלך ובצריח הם מסעים רגילים ולא הצרחה אבל לדעתי גם הצרחה מלאכותית היא הצרחה כך שלא מדויק לומר שאף אחד מהצדדים לא הצריח. עריכה נוספת: במחשבה שלישית הצרחה מלאכותית זה שהמלך מגיע ל-ז1 והצריח ל-ו1 והאמת היא שאף אחד מאלה לא קרה ולכן אפשר לומר שאף אחד מהצדדים לא עשה הצרחה. טים שיחק מהר את הפתיחה שאני הקדשתי למסעי הפתיחה די הרבה זמן לכן חשבתי שהעמדה שלנו היא עדיין תיאורטית למרות שלא הכרתי את התאוריה. טים עשה כמה אי-דיוקים בפתיחה שהגדילו בהדרגה את היתרון שלי ושהוא התחיל לחשוב זה כבר היה מאוחר מדי כי המלך שלו נתקע במרכז וקיבלתי התקפה חזקה חוץ מהרגלי שזכיתי בו. שהייתי זכוי (יתרון של 1.59 לפי ריבקה בעומק 17) עשיתי את הטעות שבגללה המלך שלי נאלץ לזוז ל-ה2 ואח"כ עשיתי את מה שחשבתי לפני זה כהצרחה מלאכותית אבל בסוף החלטתי כאמור שאי אפשר לומר שזו היתה הצרחה מלאכותית שאז ריבקה נותנת לי יתרון של רק 0.86 אם טים היה עושה את המסע הנכון אבל הוא לא ראה אותו וניצחתי במהירות.

למרות ההפסד הקבוצתי הכל עוד פתוח, גם היריבות האחרות שלנו לצמרת איבדו נקודות שיעקב ראשון לציון וצפריר רחובות א' מסיימות ב 2:2 ורמת אליהו גם היא לא מצליחה לנצח את פורת א' שבמקום האחרון שחן פורת מפתיעה בנצחון על ירון ליניק.
חזור למעלה
sk
משתמש ותיק

הצטרף בתאריך: 28/05/2007

הודעהנשלח: 21:56 ,16 מרץ 2013, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

בדומה להתייחסות דומה שלי בעבר לתאור משחק שהביא אורי בלאס-גם תאור המשחק שלך היום בליגה הוא לא רלוונטי ולא תורם לגולשים ,כי לא ניתן להתרשם בכלל מהמשחק למעט תאוריך נוסח"שירים ושערים".
לצורך התייחסות רצינית של המעוניינים יש להציג את המשחק בשלמותו או עמדות נבחרות בשילוב דיאגרמות להתרשמות הגולשים.
תאור המשחק בצורה שנעשית על ידך דומה ללימוד שחיה ...בהתכתבות!

שבוע טוב.
חזור למעלה
avnerchess
משתמש ותיק

הצטרף בתאריך: 13/11/2009

הודעהנשלח: 11:27 ,17 מרץ 2013, א'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

hadari כתב:
הערכתי שטים לא ישחק כי חשבתי שהוא ירצה לנוח לפני גמר אליפות הארץ לנוער שמתחיל מחר והייתי מוכן למשחק מול גיא רוזן או חגי גל אבל ההערכה שלי התבררה כלא נכונה וטים כן הגיע בסוף. הצלחתי להשיג יתרון קל בפתיחה למרות שלא הכרתי את הנוסח שטים שיחק. התפתח משחק די חריף ששני הצדדים לא עושים הצרחה. עריכה: במחשבה שניה זה לא מדויק ששני הצדדים לא הצריחו כי אני עשיתי הצרחה מלאכותית שהבאתי את המלך שלי ל-ה2, אח"כ את הצריח ל-ה1 ובסוף את המלך ל-ו1. אמנם לפי חוקי השחמט המסעים שעשיתי במלך ובצריח הם מסעים רגילים ולא הצרחה אבל לדעתי גם הצרחה מלאכותית היא הצרחה כך שלא מדויק לומר שאף אחד מהצדדים לא הצריח. עריכה נוספת: במחשבה שלישית הצרחה מלאכותית זה שהמלך מגיע ל-ז1 והצריח ל-ו1 והאמת היא שאף אחד מאלה לא קרה ולכן אפשר לומר שאף אחד מהצדדים לא עשה הצרחה. טים שיחק מהר את הפתיחה שאני הקדשתי למסעי הפתיחה די הרבה זמן לכן חשבתי שהעמדה שלנו היא עדיין תיאורטית למרות שלא הכרתי את התאוריה. טים עשה כמה אי-דיוקים בפתיחה שהגדילו בהדרגה את היתרון שלי ושהוא התחיל לחשוב זה כבר היה מאוחר מדי כי המלך שלו נתקע במרכז וקיבלתי התקפה חזקה חוץ מהרגלי שזכיתי בו. שהייתי זכוי (יתרון של 1.59 לפי ריבקה בעומק 17) עשיתי את הטעות שבגללה המלך שלי נאלץ לזוז ל-ה2 ואח"כ עשיתי את מה שחשבתי לפני זה כהצרחה מלאכותית אבל בסוף החלטתי כאמור שאי אפשר לומר שזו היתה הצרחה מלאכותית שאז ריבקה נותנת לי יתרון של רק 0.86 אם טים היה עושה את המסע הנכון אבל הוא לא ראה אותו וניצחתי במהירות.

אורי, מאחוריך !
חזור למעלה
hadari
משתמש ותיק

הודעהנשלח: 23:28 ,6 אפריל 2013, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

המחשבה הראשונה שעברה לי בראש כשראיתי את תוצאות משחקי היום: אפילו אם היתה תוכנה שמזינה אקראית תוצאות לאתר האיגוד נדמה לי שהתוצאות במקרה כזה היו צפויות יותר והגיוניות יותר.

יום שחור משחור לקבוצות הביתיות (נצחון אישי בודד ב 20 משחקים!) שקיבלו בראש ללא הבדל מועדון ואיזור גיאוגרפי. ר"ג א', הקבוצה שהנחילה לנו בסיבוב הקודם את ההפסד הקבוצתי הראשון הפסידה (מינימלי) במפתיע לפורת טיקטין ב', והגדילה לעשות אחותה ר"ג ב' שהיתה במקום השני לפני הסיבוב, שיחקה מול פורת א' שהיתה אחרונה לפני הסיבוב והפסידה 4:0 (!!!!!). גם הקבוצות מרחובות רשמו יום רע למדי כש-ב' מפסידים 1:3 ל"יעקב" ראשון, ואילו א' מפסידה על האפס לגן המושבה ויורדת למקום האחרון. את היום המוצלח של נציגות העיר ראשון לציון השלימה רמת אליהו בנצחון 0.5:3.5 בקרית אונו עלינו ותקעה באגרסיביות סיכה חדה בפנטזיות שלנו על נצחון ומאבק אפשרי על העליה לארצית. עומר קלי הצדיק היחידי שהצליח לגרד תיקו מירון ליניק ואילו עומר רשף, עבדכם הנאמן ובן להב מפסידים בהתאמה ללוין, אלבאום ושפירא.

המצב המשונה למדי כרגע בטבלה: שלוש הקבוצות מראשון לציון מובילות בגאון, ואילו בין המקום הרביעי והמקום העשירי והאחרון מצטופפות להן 7 קבוצות ביניהן מפרידה נקודה אחת בלבד (!).
חזור למעלה
hadari
משתמש ותיק

הודעהנשלח: 23:09 ,20 אפריל 2013, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

באחד הראיונות הבלתי נשכחים של כדורגלן ישראלי אמר פעם אושרי אלפסי מאשדוד "אנחנו עם הראש למעלה ועם הפנים למטה". כשמשפט האלמוות הזה מהדהד בראשינו הדרמנו היום לרחובות כדי לשחק מול טיקטין ב' כשאנחנו חצי נקודה בלבד מהמקום האחרון, ומאידך במצב שנצחון גבוה עוד עלול בטעות להחזיר אותנו למאבק על הכרטיס להצלבה.

כבר בשעה הראשונה למשחקים הסתמן מצב נדיר כשהלבן בלי רגלי על כל ארבעת הלוחות: רשף וקלי בלוחות 1 ו 3 הקריבו רגלי בפתיחה (מול לס וטיקטין) תמורת פיצוי, עבדכם הנאמן חטף ליריבו מזור רגלי (הכל תיאורטי) כשהוא מאיים להתבצר איתו עד הסוף, ואילו במשחק של בן להב מול בוטביניקוב התפתח משחק משונה למדי באיזושהי וריאציה של גמביט המלך בה השחור מחזיק ברגלי ו4.

עוד שעה חולפת ונראה שמצבנו לא יכול היה להיות טוב יותר: שני העומרים נראים בדרך לנצחון בלבן, אני מוסיף להתבצר עם החייל העודף גם אם עלי לסבול לשם כך (תלמיד מצטיין של שמוליק) ובן להב מתחיל "להתיישר" אט אט, משתלט על נקודות מפתח במרכז הלוח תוך שהוא שומר על יתרונו ונראה על הסוס, תרתי משמע.

קלי זכה ראשון, ואני מתחבט ביני לבין עצמי בסוגיה קבוצתית האם לחזור על מסעים (במה שנראה היה מעשית כהצעת תיקו של היריב) או לנסות ולנצל איזשהו יתרון שאובייקטיבית ספק רב אם היה לי. ליריב עוד כרבע שעה, לי בערך 20 דקות יותר ממנו ואני שוקע במחשבה ובד בבד פוזל מדי פעם כדי לנסות ולקבל אות מהמשחקים האחרים שאולי יעזור לי להבין מה התוצאה אליה אני שואף. בשלב מסוים הזמן התחיל להיגמר גם לי והחלטתי שחברי מספיק זכויים כדי לנסות ולשחק בעצמי על כל הקופה מבלי לסכן יותר מדי את הבונוס. אגב, להפתעתי התברר לי בסיום המשחק כי היריב (כמוני) רצה בסך הכל להרוויח זמן (אם כי מסיבות אחרות), ושלו הייתי חוזר על מסעים הוא לא כנראה לא היה מסתפק בתיקו שחשבתי לתומי ש"הציע" לי אלא משחק מסע אחר אותו בישל לי בזמן שחשבתי.

מפה לשם אני מתעקש לנסות ולנצח (לא בטוח שבצדק), ושובר את החזרה על המסעים במסע מפסיד. דוחק הזמן מתקרב, שנינו לא מוצאים את המסעים הטובים ביותר, כל אחד מאיתנו מחמיץ נצחון בתורו ובשיאה של הדרמה מתקבלת עמדה בה הלבן עם צריח ושני רצים כנגד פרש+נחיל רגלים השועטים כאיש אחד לכיוון הטאצ'דאון. תוך כדי הדרמה מתברר שכוחו של להב לא עמד לו בדוחק הזמן ובמקום לזכות הוא מפסיד מה שמעמיד את הבונוס המיוחל בסכנה. הצריח הלבן מוקרב עבור המלכה שזה עתה נולדה ומתקבל סיום שקול למדי של 2 רצים+3 רגלים כנגד פרש+6 רגלים, סיום שמוכרע בבלאנדר טראגי במיוחד בדוחק זמן שמעניק לי נצחון שלא הייתי ראוי לו.

סיכומו של דבר: ניצחו 1:3 אבל קשה לומר שהתרחקנו יותר מדי מהאיזור המסוכן, ועונה מטורפת כזו יכולה להסתיים בטווח הרחב מאד שבין עליה למבחנים ובין ירידה כואבת לליגה ב'. תוצאות אחרות שהושגו היום (מידע לא רשמי, תוצאות אחרות טרם פורסמו באתר האיגוד): רחובות א' ניצחו 1:3 את פורת א' במשחק שהתקיים במקביל לשלנו; ר"ג ב' מסובכת עד צואר אחרי שהפסידה למוליכה רמת אליהו, שמצדה ממשיכה בשעטה לליגה הארצית; ואילו ר"ג א' ניצחה מינימלי את "יעקב" ראשון לציון. תוצאת המפגש בין גן המושבה ובין רחובות ב' לא ידועה לי.

הטבלה לפי התוצאות הידועות לי:

1. רמת אליהו 21
2. "יעקב" ראשון לציון 16.5
3-4. ר"ג א 15.5
3-4. קרית אונו 15.5
5. רחובות א' 15
6. גן המושבה 14.5 (משחק חסר)
7-8. פורת א' 13.5
7-8. טיקטין ב' 13.5
9. ר"ג ב' 13
10. רחובות ב' 12.5 (משחק חסר)

בסיבוב הבא משחק גורלי מול "יעקב" ראשון לציון כשמצד אחד נצחון ועברנו אותם (+שיפרנו עמדות במאבק על הכרטיס להצלבה), ומאידך הפסד ואנחנו שוב במערבולת.

שבוע טוב
חזור למעלה
hadari
משתמש ותיק

הודעהנשלח: 23:35 ,20 אפריל 2013, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

פורסם באתר האיגוד שגן המושבה ניצחו מינימלי את רחובות ב' מה שאומר שגן המושבה עולה בסערה למקום השני ומנצלת את המעידה של אחותה "יעקב" ראשון לציון. הטבלה המעודכנת אם כך (מזכיר ששאר התוצאות פרט לזו ולשלנו לא הוזנו עדיין באתר האיגוד):

1. רמת אליהו 21
2. גן המושבה 17.5
3. "יעקב" ראשון לציון 16.5
4-5. ר"ג א 15.5
4-5. קרית אונו 15.5
6. רחובות א' 15
7. גן המושבה 14.5 (משחק חסר)
8. רחובות ב' 14
8-9. פורת א' 13.5
8-9. טיקטין ב' 13.5
10. ר"ג ב' 13

אנחנו נמצאים במרחק של 2 נקודות מהמקום שעולה להצלבה ומהמקום שיורד ליגה, ולכן נראה שגם בסיבוב הבא רוחו של אושרי אלפסי תלווה אותנו.
חזור למעלה
שמוליק
משתמש ותיק

הצטרף בתאריך: 13/01/2012

הודעהנשלח: 0:02 ,23 אפריל 2013, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

hadari כתב:

אני מוסיף להתבצר עם החייל העודף גם אם עלי לסבול לשם כך (תלמיד מצטיין של שמוליק)

כזה משחק אתה מגדיר כסבל ?
יש לך עוד הרבה מה ללמוד ...
חזור למעלה
hadari
משתמש ותיק

הודעהנשלח: 15:31 ,23 אפריל 2013, ג'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

כנראה שהתבלבלתי קצת בחשבון. הנה הטבלה כפי שהוא מעודכנת כרגע באתר האיגוד אחרי שהוזנו כל תוצאות הסיבוב:

1. הפועל "ישראל" רמת אליהו ראשון לציון 7 18.5 2.5 0 21
2. הפועל גן המושבה ראשון לציון 7 15.5 2 0 17.5
3. הפועל "יעקב" ראשון לציון 7 15 1.5 0 16.5
4. מתנ"ס קרית אונו א' 7 14 1.5 0 15.5
5. מפעלי בית עמנואל - אטיוד רמ"ג א' 7 14 1.5 0 15.5
6. צפריר רחובות א' 7 13.5 1.5 0 15
7. הפועל צפריר רחובות ב' 7 13 1 0 14
8. פורת מתמטיקה א' 7 13 .5 0 13.5
9. מפעלי בית עמנואל - אטיוד רמ"ג ב' 7 12 1 0 13
10. פורת טיקטין ב' 7 11.5 1 0 12.5
חזור למעלה
hadari
משתמש ותיק

הודעהנשלח: 15:54 ,4 05 2013, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

נצחון חשוב לקרית אונו היום מול "יעקב" ראשון לציון שמשאיר אותנו בתמונת הסיכויים למקום שני.

שוב שיחקתי משחק שאין יותר מדי מה להתגאות בו, אין זכר ליכולת הטובה מתחילת העונה ובהתחשב בכך התוצאות שלי הן דווקא סבירות למדי. היום לא השגתי דבר בלבן בשום שלב במשחק (מול ניב קרן) ונאלצתי להגן על סיום צריחים נחות כדי לנווט אותו לתיקו, כשלשחור אין די משאבים כדי לנצל את הרגלי העודף (והחסום) שלו.

גם המשחק בשולחן שלידי לא התעלה לרמה גבוהה, עומר קלי זכה ברגלי (מול פודוליאק) בפתיחה בטקטיקה פשוטה, הסתבך שלא לצורך ודווקא כשעמדתו על סף קריסה רבתי שדד את יריבו במסע ביניים שטני וזכה, כמו שהיו אומרים בשירים ושערים "בניגוד למהלך העניינים במגרש".

בן להב איבד רגלי מול האופטמן בלוח רביעי אבל יצר משחק נגד יש מאין ובעמדה מסובכת ודוחק זמן הדדי הסכים להצעת תיקו של יריבו.

עומר רשף בלוח הראשון הצליח לנצל יתרון בסיום רצים שוני צבע וזכה אחרון מול מרקוביץ'.

האורחים ציינו לטובה את הקולה הצוננת שהוגשה להם, מה שטשטש כנראה את העדרם הבלתי נסלח של הופלים הקבועים מהבופה (ויש לקוות שבאופן חד פעמי בלבד).

תוצאות אחרות: גן המושבה ניצחה מינימלי בר"ג את אטיוד א', שמרה על מקומה השני ובסיבוב האחרון תארח אותנו כשנצחון 1:3 יבטיח לנו כמעט בודאות את המקום השני, ואילו נצחון מינימלי ישווה את מספר הנקודות שלנו לזה שלהם ויחייב אותנו לחישובי ברגר שרק המחשבה עליהם עושה לי צלצולים באזניים. התוצאה של היום ב-ה' הידיעה היא קריסתה של אטיוד ב' על האפס ברחובות מול א' המקומית. בכך השלימה הקבוצה צבירת נקודה בודדת בשלושת משחקיה האחרונים וצלילה מרשימה ממרומי המקום השני למעמקי הטבלה. רחובות א' לעומתה עושה את המסלול ההפוך והשלימה צבירת 7 נקודות (לא כולל בונוסים) בשני המשחקים האחרונים תוך שהיא נחלצת מהמקום האחרון ותוקעת יתד במקום השלישי.

שאר התוצאות טרם עודכנו באתר האיגוד, רמת אליהו תצטרך להמתין כנראה עם בקבוקי השמפניה לסיבוב האחרון אלא אם כן ניצחה היום מקסימלי ברחובות את טיקטין ב' במפגש קצוות, ואילו רחובות ב' אירחה את פורת א' במשחק שהמפסידה בו עלולה למצוא עצמה במצב לא נעים לקראת הסיבוב האחרון המתרגש ובא עלינו.

הסיבוב האחרון יזמן לנו דרמה של ממש כשהמובילה רמת אליהו תארח את רחובות א' שבמקום השלישי, ואילו גן המושבה תארח אותנו באותו מקום ממש כשמהשלוש תצא אחת למבחנים, בהנחה הסבירה שהמקום הראשון כבר סגור באופן מעשי ובהנחה המעט פחות סבירה שלקבוצות מהמקום החמישי ומטה אין סיכוי של ממש להדביק את הפער.
חזור למעלה
hadari
משתמש ותיק

הודעהנשלח: 12:46 ,6 05 2013, ב'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

מתברר שרמת אליהו הסתפקו בנצחון מינימלי וצנוע על טיקטין ב', ואילו רחובות ב' ופורת א' נפרדו בתיקו 2:2 מה שאומר שהטבלה לפני הסיבוב האחרון נראית כך:

1. הפועל "ישראל" רמת אליהו ראשון לציון 8 21 3 0 24
2. הפועל גן המושבה ראשון לציון 8 18 2.5 0 20.5
3. צפריר רחובות א' 8 17.5 2 0 19.5
4. מתנ"ס קרית אונו א' 8 17 2 0 19
5. הפועל "יעקב" ראשון לציון 8 16 1.5 0 17.5
6. מפעלי בית עמנואל - אטיוד רמ"ג א' 8 15.5 1.5 0 17
7. הפועל צפריר רחובות ב' 8 15 1 0 16
8. פורת מתמטיקה א' 8 15 .5 0 15.5
9. פורת טיקטין ב' 8 13 1 0 14
10. מפעלי בית עמנואל - אטיוד רמ"ג ב' 8 12 1 0 13

משחקי הסיבוב האחרון בעוד שלושה שבועות:

הפועל "יעקב" ראשון לציון 738 פורת טיקטין ב' 1322
הפועל גן המושבה ראשון לציון 732 מתנ"ס קרית אונו א' 1595
פורת מתמטיקה א' 1313 מפעלי בית עמנואל - אטיוד רמ"ג א' 1602
מפעלי בית עמנואל - אטיוד רמ"ג ב' 1606 הפועל צפריר רחובות ב' 1597
הפועל "ישראל" רמת אליהו ראשון לציון 61 צפריר רחובות א' 40

קרית אונו בה אני משחק הבטיחה את הישארותה ויוצאת לשחק בראשון על כל הקופה מול גן המושבה, כש"כל הקופה" זו בעצם הזכות להפסיד במבחנים; רמת אליהו צריכה נקודה וחצי מול רחובות א', שמצידה תרצה לצבור כמה שיותר נקודות כדי להשאיר לעצמה סיכוי למקום שני; ר"ג ב' חייבת נצחון מינימלי של 0.5:3.5 מול רחובות ב' כדי לשמור על סיכוי ריאלי להישאר; ופורת א' עלולה למצוא את עצמה במבחנים לירידה (או גרוע מכך) אם לא תנצח את ר"ג א'.
חזור למעלה
שמוליק
משתמש ותיק

הצטרף בתאריך: 13/01/2012

הודעהנשלח: 10:29 ,8 05 2013, ד'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

hadari כתב:

קרית אונו בה אני משחק הבטיחה את הישארותה ויוצאת לשחק בראשון על כל הקופה מול גן המושבה, כש"כל הקופה" זו בעצם הזכות להפסיד במבחנים;

נו באמת .
לא מטעמי ניחוס או משהו , אלא באמת מה שאני חושב - אני מהמר עליכם במבחנים מול כל קבוצת ליגה א' אחרת . מול ארציות זה כבר יותר קשה , אבל עדיין לא הייתי מספיד אתכם בכזאת נחרצות .
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    מפתח הפורומים -> משחקי ליגה וגביע כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עמוד 1 מתוך 1

עבור אל:  
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה