ברוכים הבאים לאתר !

תפריט ניווט
· תפריט ראשי
· דף הבית
· ארכיון כתבות
· הורדות
· קישורים
· פורומים
· סטטיסטיקות
· סקרים
· צור קשר
· תקנון

· חשבון המשתמש
· החשבון שלי
· שלח כתבה/מאמר
· יומן
· הודעות פרטיות
· רשימת חברים

· אפשרויות באתר
· הדפסת כתבות
· חיפוש
· ניהול

מי מחובר
יש כרגע, אורח(ים) ו, חבר(ים) שכרגע מחוברים לאתר.

שלום אורח/ת, באפשרותך להרשם בחינם על ידי לחיצה כאן

מערכת קהילות הפורומים באתר:
מועדון השחמט הרצליה

http://www.HerzliyaChessClub.com :: צפייה בנושא - שיבוץ תמוה של קבוצות למחוזות
 שאלות ותשובותשאלות ותשובות   חיפושחיפוש   קבוצות משתמשיםקבוצות משתמשים   כרטיס אישיכרטיס אישי   התחברהתחבר 

שיבוץ תמוה של קבוצות למחוזות
עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3

שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    מפתח הפורומים -> משחקי ליגה וגביע
צפה בנושא הקודם :: צפה בנושא הבא  
מחבר הודעה
UriBlass
משתמש ותיק

הצטרף בתאריך: 28/05/2007

הודעהנשלח: 8:19 ,21 05 2010, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

צריך לחכות לתוצאות נוספות,ובינתים עוד לא ברור שבאר שבע ה היא בדרך ללאומית..

אם אשדוד מנצחת את באר שבע ג בתוצאה מקסימלית אז אשדוד תופסת את ההובלה כך שבאר שבע ה לא תלויה רק בעצמה נכון לרגע זה.

אני מעריך שבאר שבע ה יעלו ליגה אבל בכל זאת זה לא נגמר עד הסיבוב האחרון,וגם אחרי שנדע את התוצאה של אשדוד מול באר שבע ג עדיין לא יהיה ברור שבאר שבע ה בדרך ללאומית..

משה פיירניק אכן לא הורכב ,ואני חושב שגם שיקולים מקצועים אומרים לא להרכיב אותו.

העובדות הן שהשחקנים האחרים בעלי מד כושר גבוה יותר, וכמו כן
משה פיירניק הוא השחקן היחיד בבאר שבע ה שצבר 50% בלבד, שכל השחקנים האחרים צברו יותר מ50%.
חזור למעלה
צפה בכרטיס האישי של המשתמש שלח מסר אישי
GM
משתמש ותיק

הצטרף בתאריך: 05/11/2008

הודעהנשלח: 11:15 ,21 05 2010, ו'    כותרת הודעה: באר-שבע ה תגובה עם ציטוט

גם אם פיירניק היה עם 100% ומד כושר 2800 הוא לא היה משחק. כקפטן אני לא מוכן להכפשות כמו שהוא ביטא לאחרונה כנגד אושייה ממועדון השחמט הסובייטי באר-שבע. עליית ליגה איננה חזות הכל וערכים של פטריוטיות ונאמנות למפלגה חשובים פי כמה גם עם צריך לפרש עובדות בצורה טיפה שונה. במידה ויחזור בו אני אשקול להרכיבו פעם נוספת.
לגבי המשחק האחרון אזי אין ספק שמהלך העיניינים לא רימז לתוצאה הסופית ורוב הזמן חששתי שנפסיד זאת לאחר שהאמן ניב פלגי פגש את ראג'ובוב בגופו של של האמן הוותיק מלאכי וניגף. תיקו של פסמן בלוח הראשון נגד מרט העמיד אותנו בעמדת פיגור משמעותי כי בלוחות 3-5 אנחנו פגיעים לאור בלותנו אבל הפעם הטריו קלכהיים, אנוכי ואופק שכחו את התינוקות הבוכים שבבית וניצחו עמדות אשר לא רימזו על התוצאה הסופית.
אין לי ספק שאנחנו לא עולים עד שזה לא נגמר סופית כי כמו שראינו אתמול רובנו יכולים להפסיד לכל יריב למרות שאני די סומך על פסמן ופלגי (אין מצב שהוא יפסיד פעם נוספת - מדובר בשחקן בקלאס אחר לחלוטין)
חזור למעלה
UriBlass
משתמש ותיק

הודעהנשלח: 13:10 ,21 05 2010, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני חושב שמשה פיירניק אשם בדברים שלא היה צריך לכתוב בלי קשר לשאלה אם דבריו הם אמת או שקר.

אין שום הצדקה לכנות אדם שבעבר עזב את מועדון באר שבע ושיחק במיתר בתואר עריק(או למען הדיוק לטעון שהוא ערק),ואני לא קובע בדברי שגדי מרקוביץ שיחק במיתר.

אם הדברים האלו משקפים עמדה של מועדון באר שבע אז זאת סיבה טובה מבחינתי בכלל לא להתחיל לשחק במועדון זה(גם במקרה שאגור באזור) כי אני לא מתכוון לשחק במועדון שמתייחס ככה לבני אדם.

אני שיחקתי ב4 מועדונים שונים במהלך חיי,ואני לא חושב שהעובדה ששיחקתי ב4 מועדונים שונים היא פגם בקורות החיים שלי.
חזור למעלה
sk
משתמש ותיק

הודעהנשלח: 14:44 ,21 05 2010, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

באתר שחמט מקביל יש סקירה של עודד רוס על המפגש באר-שבע ה-גבעת שמואל,ובו מצוין כי גדי הציע במשחקו תיקו ,שנדחה ע"י יריבו.
אני מאמין כי הנחישות ומשטר הלוקאל פטריוטי שמנהיג גדי בקבוצה "כשליט עליון",יביא לבסוף את כרטיס העלייה ללאומית.
מקס וובר מאבות הסוציולוגיה הגדיר את המפתח להצלחה בארגונים"סדר ומשמעת".
עם זאת משה פיירניק אינו קוטל קנים והוא עשוי לחולל "הפיכת חצר " בקבוצה.
אני בכלל לא אתפלא כי העימות בין השניים הוא "תרגיל הסחה",לצורך אינטרס משותף-עלייה ללאומית והטלת מסך עשן כל סיבוב לגבי הרכב הקבוצה.
אני יודע שגדי מחפש שחקנים לחיזוק בשנה הבאה בלאומית(משחקים 6 לוחות),ובהחלט כדאי שכל המעוניינים יפנו בהקדם לגדי.
התנאים שגדי מציע טובים מאד,אבל הוא דורש מכל שחקן שמצטרף התחייבות לשחק לפחות שלוש שנים בקבוצה,וחתימה על נאמנות למועדון באר-שבע.
גדי מראיין אישית את המועמדים,כישוריהם וקורות החיים,כן עורך עם כל מועמד סידרה של 4 משחקי שח-אקטיבי,ודורש מכל מצטרף אישור בריאותי כנדרש לפי חוק הספורט לגבי הספורטאים בענפים השונים.
חזור למעלה
Pyernik
משתמש ותיק

הצטרף בתאריך: 27/07/2009

הודעהנשלח: 18:42 ,21 05 2010, ו'    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני עושה כעת בנצרת, באכסנייה נחמדה בשם אל-מוטראן, ומתכונן לקראת משחקי הגביע בשבוע הבא. כמו בוטביניק בזמנו, אני סבור ששחמטאי רציני איננו יכול לשחק בעיר זרה ללא הכנה מנטאלית מתאימה ומאחר שנצרתהיא עיר מיוחדת חשתי שדרושה כאן הכנה מיוחדת. לשמחתי הרבה חבריי לקבוצה התגייסו ומנעו את הדחתי ממשחקי הגביע על אפו ועל חמתו של הקפטן.
חזור למעלה
GM
משתמש ותיק

הצטרף בתאריך: 05/11/2008

הודעהנשלח: 9:27 ,22 05 2010, שבת    כותרת הודעה: ווידוי תגובה עם ציטוט

אינני יכול לחלוק אתכם את כל הפרטים:
אני גדי מרקוביץ מספר שחקן 4400 מודה שבשנת המשחקים 2005 שיחקתי בקבוצת הפועל מיתר א בליגה ג מחוז נגב. אני מודה שערקתי ממועדון באר-שבע (אשר נתן לי את כל שיש לי בשחמט במשך 30 שנה) לשנה אחת ועל כך אין מחילה או סליחה. העונש אשר נגזר עלי (אחד מחברי ההנהלה של המועדון כיהן בזמנו כשופט בממשל הצבאי בעזה) הוא לשרת את המועדון ומנהליו לעד:
1. כהנתי כחבר הנהלה ומזכירות האיגוד) לכהן כקפטן יחידי מלבד מנהל המועדון,
2. ללוות את קבוצת באר-שבע א למשחקי חוץ,
3. לארח שחקנים זרים (דבוריס, ויטיגוב)
4. ועוד משימות אשר מזכירות לי יום יום כמה טוב להיות חבר מועדון באר-שבע.
כמו כן אני מתנצל בפני מר משה פיירניק על שהכחשתי את דבריו הנכונים והטלתי בו דופי. אני מודה שמר פיירניק, אלוף הנוער 1982, הנו חבר נאמן של המועדון, משרת אותו נאמנה מיום היווסדו ולא היה ראוי ליחס אותו נקטתי תוך כוונתי להסוות את מעשיי הנלוזים.
אי לכך ובהתאם לזאת מר פיירניק מוחזר בזאת לאלתר לסגל הקבוצה לקראת מישחקי הגביע ושלבי הליגה המכריעים.
אני מתחייב לשאת בכל עונש אשר ייגזר עלי ע"י אב בית הדין ד.פ ולשאת אותו בגאווה.
כמו כן אני מתנצל בפני מנהלי האתר וגולשיו על התנהגותי הנלוזה.
Gadi Markovich
חזור למעלה
sk
משתמש ותיק

הודעהנשלח: 12:02 ,22 05 2010, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אכן גדי לא יכול לחלוק אתנו את כל הפרטים,אבל קבלנו דווח "ממקורות זרים" כדלקמן:
1.משפטו של גדי מרקוביץ מול משה פיירניק,נערך "בדלתיים סגורות",במועדון באר-שבע,בפני אב בית הדין הצבאי לענייני שחמט בפיקוד דרום(ששמו חסוי בשלב זה),וזאת מחשש לזליגת "ואריאנטים "לגורמים זרים מאשדוד ,שגילו ענין בעימות המתוקשר בין השניים.
פסק הדין:
א.גדי מרקוביץ הורשע ,בניפקדות" של שנה ממועדון באר-שבע,והורד לדרגת "טר"ש" בשחמט,וחוייב לפצות את משה פיירניק בעלות של 30 שעות הדרכת שחמט,שינתנו לפיירניק
"כעבודות שרות"של גדי,וכן להתנצל בפני פיירניק בשני כלי תקשורת מובילים ובמקום בולט.
דרגתו המקורית של גדי תוחזר לו ביום העצמאות הקרוב אם יגיע לדרגת אמן שחמט(2290).
ב. משה פיירניק זוכה ,והועלה לדרגת רב"ט בשחמט,וכן יוחזר להרכב הקבוצה בלוח הראוי לו.
ג.ניתן לערער על פסק הדין תוך 30 יום,בפני ערכת ערעורים גבוהה,תמורת אגרת ערעורים בסך 1500 ש"ח.
על החתום
אב בית הדין(ד.פ.)
מועדון באר שבע

נערך בפעם אחרונה על-ידי sk בתאריך 20:08 ,22 05 2010, שבת, נערך בסך הכל 2 פעמים
חזור למעלה
Pyernik
משתמש ותיק

הצטרף בתאריך: 27/07/2009

הודעהנשלח: 16:49 ,22 05 2010, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

דיווחו הלקוני של ג. מרקוביץ איננו חושף את עוצמתה של הדרמה שהתחוללה. התיאור של שלמה קרוב יותר למציאות.

כשהם נושאים שלטים עליהם כתוב:

"יוכתר פיירניק לאלתר,
יפוטר הבוגד ממיתר" סימן קריאה

הפגינו עשרות מתומכיו הנאמנים של הקפטן החדש ברחבת המועדון. היום בצהריים הקפטן היוצא אולץ לחתום על כתב כניעה ולהתפטר, במיוחד על רקע כשלונה של באר-שבע ה' להגיע לסיבוב האחרון עם פער נקודת משמעותי מול אשדוד. לא ניתן היה להתעלם מאחריותו של הקפטן היוצא ביחס לסיטואציה המקבילה בליגה הלאומית. הדחתו היתה בלתי-נמנעת, כדי למנוע כשלון דומה גם במאבקי הארצית, והוא אולץ לפרסם התנצלות מפורטת באתר הרצליה. מי שסרב למגשר, בורר ובית דין אזרחי זכה בסוף שהצדק יצא לאור בבית הדין הצבאי.

באר-שבע ה' תתייצב לסיבוב האחרון כשבראשה קפטן חדש שעצבי הברזל לו הוכיחו את עצמם באין ספור מאבקים מכריעים. ונחשו מי לא יורכב לסיבוב האחרון? נכון, צדקתם סימן קריאה

[/quote]
חזור למעלה
UriBlass
משתמש ותיק

הודעהנשלח: 20:08 ,22 05 2010, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

אני חושב שהחלטת בית הדין הצבאי לענייני שחמט בפיקוד דרום לא צודקת,ומבחינתי משה פיירניק הוא זה שאשם ביצירת סכסוכים מיותרים שהיו נמנעים אילו היה שומר על שתיקה ולא מציין את העובדה שגדי מרקוביץ שיחק במיתר.
חזור למעלה
sk
משתמש ותיק

הודעהנשלח: 20:28 ,22 05 2010, שבת    כותרת הודעה: תגובה עם ציטוט

בעקבות פסק הדין במשפט המתוקשר מרקוביץ-פיירניק,שניתן ע"י בית הדין של פיקוד דרום לענייני שחמט,קבלנו תגובות גולשים,המטילים ספק באמיתות הארוע וכי המדובר בסאטירה.
לפיכך מצאנו לנכון לבקש את מקורותינו בבאר שבע,לבדוק את הארוע שנית ולמה נידונה תלונתו של פיירניק בבית דין צבאי ולא בפורום אזרחי של ועדת המשמעת של מועדון באר-שבע?התשובה שקיבלנו היא:רב"ט משה פיירניק(מיל.)ורב"ט גדי מרקוביץ(מיל.)משרתים במלואים בהמלצת מועדון באר שבע,בצוות הווי של חיל החינוך בפיקוד דרום,ותפקידם לארגן פעילות שחמט ביחידות צה"ל בפיקוד דרום,כגון: אליפות פיקוד דרום בשחמט,הדרכת שחמט בבסיסי צה"ל,משחקים סימולטניים,הכנת נבחרת פיקוד דרום לאליפות הקבוצתית של צה"ל ועוד.
דרגתם ר"בט מקבילה לדרגה שחמטית שיש להם (לפי הקריטריונים שיש בצה"ל לאמנים בתחום התרבות ,המוסיקה,השחמט והספורט)והבקשות להעניק להם דרגת סמל נדחו,למרות המלצות שקיבלו ממועדון באר-שבע,בנימוק כי דרגת סמל ניתנת לאמני שחמט בלבד.
לפיכך נידונה התלונה במסגרת צבאית עם ערכת ערעור.
ברגע האחרון!
גדי מרקוביץ הגיש ערעור!
חזור למעלה
הצג הודעות קודמות:   
שליחת הודעה חדשה   תגובה להודעה    מפתח הפורומים -> משחקי ליגה וגביע כל הזמנים הם שעון ישראל (GMT + שעתיים)
עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3
עמוד 3 מתוך 3

עבור אל:  
אתה לא יכול לשלוח הודעות בפורום זה
אתה לא יכול להגיב להודעות בפורום זה
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול למחוק את הודעותיך בפורום זה
אתה לא יכול להצביע למשאלים בפורום זה